Місто

У базі служби зайнятості є понад 600 вакансій по Житомиру, найбільш затребувані – працівники тюрем, водії та бухгалтери

16 липня 2020, 13:11

На сьогодні у базі даних Житомирської обласної служби зайнятості налічується близько двох тисяч вакансій, 631 – в обласному центрі. Серед найбільш затребуваних на ринку праці міста інспектори пенітенціарної служби (75 пропозицій), водії автотранспортних засобів (39) та бухгалтери (22).

Про це 15 липня повідомив Житомирський обласний центр зайнятості.

«Виправні колонії Житомира потребують 75 інспекторів, заробітна плата яких становить 7000 грн. Максимальна щомісячна виплата (14-20 тис. грн) (виділено редакцією) пропонується роботодавцями водію автотранспортних засобів, слюсарю з ремонту колісних транспортних засобів, головному механіку, токарю, формувальнику залізобетонних виробів та конструкцій та комплектувальнику проводів», – йдеться у повідомленні.

Меншу заробітну плату10-13 тис. грн за місяць роботи – можуть отримати інженер-технолог, підсобний робітник, методист, кухар, верстатник деревообробних верстатів, лікар-терапевт, продавець продовольчих товарів.

На заробітну плату в межах 7-9 тис. грн можуть претендувати оператор котельні, комірник, дефектоскопіст з газового та рідинного контролю, менеджер (управитель) з постачання, електрогазозварник, обвалювальник м’яса, офіціант, токар, начальник дільниці, конструктор одягу, бухгалтер, водолаз та експедитор.

Медичні заклади області мають потребу у понад 30 фахівцях із зарплатою від мінімальної до 10000 грн. Це вакансії лікарів різних спеціалізацій (терапевти, педіатри, фтизіатри, психотерапевт та ерготерапевт) та молодших медичних сестер.

За детальною інформацією щодо вказаних та інших вакансій можна звертатися до відділу організації працевлаштування населення Житомирського міського центру зайнятості за телефонами: (0412) 43-22-12, 43-23-12, 43-22-93, 43-22-90.

Як повідомляв Житомир.info, станом на 1 липня в Житомирській обласній службі зайнятості було зареєстровано 2083 вакансії із заробітною платою від мінімального рівня до 30 000 грн. В області в цілому найбільшу кадрову потребу мають виправні заклади, відділення пошти, філія залізниці, лікарні, підприємства з виробництва кондитерської продукції, військові частини, лісові та лісомисливські господарства.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: центр зайнятості ЦЗ вакансія безробіття безробітний  
Матеріали по темі