Суспільство

Послаблення карантину від «Укрзалізниці»: з 16 липня продають 100% місць у поїздах, які відправляються з Києва

20 липня 2020, 12:54

У поїздах далекого сполучення, що прямують з Києва та зворотно, з 16 липня квитки можна купити на 100% місць. Це стосується і транзитних поїздів через столицю України.

Про це 16 липня 2020 року повідомила пресслужба АТ «Укрзалізниця».

«Відновлення повноцінного продажу квитків стало можливим завдяки погодженню Київської міської державної адміністрації. Нагадаємо, що відповідно до постанови Міністерства охорони здоров’я України від 03.07.2020 №39 дозволяється перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення в межах кількості місць, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу. У разі здійснення перевезення до регіону, в якому не застосовується послаблення протиепідемічних заходів, дозволяється перевезення в межах 50% кількості місць», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що раніше реалізація квитків в обсязі 100% була розпочата на такі поїзди: №7/8 Харків-Одеса – з 2 червня, №81/82 Харків-Новоолексіївка та №53/54 Дніпро-Одеса – з 17 червня, №91/92 Одеса-Костянтинівка – з 29 червня.

«Усі пасажирські поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Також посилено обробку постільної білизни під час прання. У кожному вагоні встановлено санітайзер, яким можуть користуватися пасажири. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медогляд. Для посадки в поїзд пасажири обов`язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах», - нагадує «Укрзалізниця».

Зазначимо також, що 17 червня 2020 внесені зміни до постанови Кабінету міністрів №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» щодо автобусних перевезень, зокрема – з 22 червня дозволено перевезення пасажирів в автобусі у кількості не більш ніж місць для сидіння, зазначених в документах на транспортний засіб.

«На період дії карантину забороняється здійснення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень автомобільним транспортом, зокрема пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному (трамвай, тролейбус), залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості більше ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб. Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та контроль використання засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок пасажирами під час перевезення», - ухвалив Уряд на засіданні 17 червня.

Як повідомляв Житомир.info, 28 травня 2020 року «Укрзалізниця» заявила про готовність відновити курсування пасажирських поїздів з урахуванням рекомендації МОЗ: у пасажирських вагонах, які прямують до регіонів, де ще не послаблено карантин, реалізовуватиметься 50% місць, тобто в одному купе буде знаходитись не більше двох осіб.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: транспорт Укрзалізниця поїзд автобус пасажир  
Матеріали по темі