Місто

Упродовж трьох днів на «Спартак Арені» в Житомирі 8 команд змагатимуться на турнірі пам'яті Дмитра Рудя

23 August 2020, 09:05

22 серпня на стадіоні «Спартак Арена» стартував футбольний турнір пам'яті Дмитра Рудя – житомирянина, морського піхотинця, який загинув в зоні проведення Операції об'єднаних сил. Цьогоріч участь у змаганнях беруть 8 команд U-12, серед яких донецький «Шахтар», чернівецька «Буковина», рівненський «Верес», житомирське «Полісся» та інші.

«Впродовж трьох днів, з 22 по 24 серпня, триватиме другий відкритий турнір пам’яті Дмитра Рудя. Якщо минулого року був більш обласний рівень, то цього року у нас всеукраїнський рівень, і дуже почесні команди сьогодні виходять на поле. Вікова категорія – U-12, але представництво дуже серйозне. До нас приїхав «Шахтар». «Металіст», «Верес», «Карпати», звичайно ж, наше «Полісся», «Буковина» та «Бердичів». «Бердичів» переміг минулого року, тому сьогодні вони – теж почесні учасники», – розповідає начальниця управління у справах сім'ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.


Цьогоріч організатори планували провести міжнародний турнір, втім, на заваді став карантин, через який частина команд відмовилась від участі в змаганнях.

«Нам було дуже важливо, щоб саме на прикладі Дмитра Рудя, на прикладі цього турніру, змагались молоді хлопці. Щоб вони показували силу, дух, і бажання перемагати. Нам дійсно в цьому році завадив карантин, бо ми планували запросити команду з Білорусі, з Польщі були готові приїхати молоді футболісти, з Італії була команда, яка була готова приїхати. Але вже на наступний рік ми проведемо такий міжнародний турнір. Такі змагання дуже потрібні, бо це приклад для молоді: як треба любити свою країну, як треба любити своє місто, свою сім’ю, і заради чого йти на війну. Та й для всіх – це приклад того, що треба займатись спортом, бути сильним фізично та сильним духом, грати і перемагати командно. Це дуже важливо для молодих хлопців. Цим ми прославляємо Житомир, такий турнір – єдиний, який відбувається в Україні. До нас приїжджають гранди українського футболу. І це – класно», – каже Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, всі матчі турніру з футболу пам’яті Дмитра Рудя, які триватимуть з 22 по 24 серпня 2020 року, транслюватимуться онлайн. Розклад – тут

Як повідомляв Житомир.info, 22 серпня 2019 року в Житомирі відбулось офіційне відкриття оновленого стадіону «Спартак Арена». І саме в цей день на футбольному полі зустрілися команди-фіналісти юнацького турніру пам’яті Дмитра Рудя: «Полісся» та «Бердичів».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: футбол турнір пам'яті Дмитра Рудя  
Матеріали по темі