Місто

Перед початком навчального року тести на коронавірус здають всі працівники їдалень та медики, а вчителі – за бажанням

31 серпня 2020, 11:17

Перед початком нового навчального року у Житомирі тести на коронавірус проводять всім медичним працівникам шкіл та працівникам їдалень. Вчителів будуть тестувати за бажанням.

Про це у коментарі Житомир.info 31 серпня розповіла заступниця директора Департаменту освіти Світлана Ковтуненко.

«Говорили про те, що перш за все будуть робити тести медичним працівникам, які безпосередньо спілкуються з усіма учнями школи та працівникам їдальні, які видають дітям їжу. Вже з п’ятниці (28 серпня, - ред.) ми проводимо ці тести. У четвер ми отримали списки і вони йдуть по двох в установу, яку їм визначили і проводять тести. Вчителям тести проводять за бажанням. Якщо протягом першого тижня навчального року будуть бажаючі, то будемо ці списки подавати.У випадку виявлення хвороби, контактних осіб не допускають до школи», – розповіла Світлана Ковтуненко.

Нагадаємо, 17 червня на черговому засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради затвердили тарифи на платні медичні послуги в лікарнях №1 та №2, а також у дитячій лікарні, зокрема і на тести для виявлення коронавірусу COVID-19.

16 липня мер Сергій Сухомлин розповів, кому в житомирських лікарнях робитимуть тести на коронавірус безкоштовно. Зокрема це медичні працівники і таку ж процедуру запускатимуть при підготовці до першого вересня для працівників освіти.

Як повідомляв Житомир.info, на базі дитячої поліклініки на вулиці Святослава Ріхтера у Житомирі з'явилася лабораторія для діагностування COVID-19 шляхом ПЛР-тестування, яка з 15 липня 2020 року почала працювати в тестовому режимі

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вчителі школи коронавірус тести  
Матеріали по темі