Місто

Показові виступи, спільні тренування та майстер-класи: як у Житомирі відзначили «Фітнес день»

26 вересня 2020, 17:20

Вперше у Житомирі 26 вересня відзначали національний «Фітнес день». На пішохідній вулиці Михайлівській житомирян та гостей міста очікували показові виступи спортсменів, спільні тренування та майстер-класи.

За словами начальниці управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірини Ковальчук, метою заходу є залучення житомирян до занять спортом.

«Сьогодні на Михайлівській у нас спортивна субота, тут проходить відразу три заходи. Перший – це «Фітнес день», сьогодні вся Україна святкує національний «Фітнес день». Ми вперше зібрали десять фітнес-центрів Житомира, які активні та виявили бажання долучитися. Крім того, тут є спортивні федерації, організації, спортивні школи міської та обласної рад, їх близько двадцяти сьогодні упродовж дня, деякі показують майстер-класи, проводять показові виступи», – говорить Ірина Ковальчук.


На заході кожен охочий міг спробувати себе у різних видах спорту, це і баскетбол, футбол та навіть історичне фехтування.

«Лицарські обладунки, «Бізони» (американський футбол), футболісти, академія баскетболу – всі запрошують до якоїсь комунікації, беруть маленьких діток і грають з ними, розповідають, що це за вид спорту. На сцені оголошують де знаходиться федерація, до кого можна звернутися для запису, можна відразу подивися, який вигляд має той чи інший вид спорту і одразу тут, на Михайлівській, комунікувати з представниками», – каже Ірина Ковальчук.

Також у рамках спортивної суботи відбулися змагання за кубок Житомира зі стріт-воркауту.

Фоторепортаж з National Fitness Day дивіться тут

Як повідомляв Житомир.info, 25 вересня 2020 року на пішохідній Михайлівській у Житомирі відзначали Всесвітній день туризму: облаштували фотозони, виставки та презентації.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: National Fitness Day Михайлівська спорт  
Матеріали по темі