Суспільство

Житомирська рибоохорона попереджає про заборону на вилов раків, яка триватиме більш ніж пів року

3 грудня 2020, 13:31

У Житомирській області з 5 грудня діятиме заборона на вилов раків. Виловлювати членистоногих заборонять до кінця червня 2021 року.

Про це попереджає Житомирський рибоохоронний патруль.

«З 5 грудня 2020 року згідно наказу № 82-у на території Житомирської області розпочинається заборона на вилов річкових раків. Триватиме вона по 30 червня 2021 року», – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що основною метою встановлення заборони є забезпечення охорони річкових раків під час їх природнього відтворення, створення сприятливих умов для виношування ікри та збільшення їх запасів у рибогосподарських водних об`єктах Житомирщини.

Повідомити про порушення або отримати додаткову інформацію про заборону на вилов раків можна за телефоном «гарячої лінії» Житомирського рибоохоронного патруля: (067) 414 60 74.

Нагадаємо, 6 вересня закінчилася весняно-літня заборона на вилов раків у водоймах Житомирської області, яка тривала трохи менше двох місяців – з 15 липня.

Як відбувається рейд житомирського рибоохоронного патруля та скільки порушень зафіксували за червень 2020 року, дивіться у сюжеті

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: рак рибоохорона рибоохоронний патруль  
Матеріали по темі