Політика

Хто ваш депутат Житомирської міської ради. Інтерактивна карта

24 December 2020, 13:35

На виборах кандидати традиційно дають багато обіцянок виборцям, а після обрання настає час для їх реалізації. Депутати попередньої каденції Житомирської міської ради щороку отримували гроші на забезпечення потреб виборчого округу, але на місцевих виборах 2020 року округів у Житомирі було не 42, як раніше, а лише шість, тому тепер вирішили не давати гроші кожному народному обранцю, а виділяти їх на округ. Мер Сергій Сухомлин пояснив, що в бюджеті на 2021 рік закладено 24 млн грн на шість виборчих округів, депутати від яких мають спільно вирішити, на які проєкти спрямувати 4 млн грн з міського бюджету.

На сесії міської ради 24 грудня Програму соціально-економічного і культурного розвитку Житомирської міської територіальної громади на 2021 рік доповнили заходом «Реалізація проєктів соціально-економічного розвитку громади» з орієнтовним обсягом фінансування 24 млн грн – кошти на округи.

Хто представляє інтереси виборців в кожному з шести округів – дивіться на інтерактивній карті. Нагадаємо, за новою виборчою системою більшість депутатів були обрані за партійними списками, лише 14 стали переможцями в округах, де балотувалися (11 – від «Пропозиції», 3 – від «Слуги народу»).

Зазначимо, що найбільше кількість депутатів – вісім від округу №2 (Богунія), по сім депутатів в округах №3 (Крошня) та №5 (Промавтоматика, верхня Польова та Селецька), шість депутатів від округу №1 (Корбутівка), п’ятеро представляють округ №4 (центр міста), лише четверо від округу №6 (нижня Польова, промзона, Мар’янівка та село Вереси). Також є п’ять депутатів, які не балотувалися в жодному окрузі, бо очолювали партійні списки: Віктор Євдокимов («Слуга народу»), Людмила Зубко («Європейська Солідарність»), Наталія Леонченко (ОПЗЖ), Любов Цимбалюк («Сила і Честь») та Олена Розенблат (ВО «Батьківщина»).

Нагадаємо, голова фракції «Європейська Солідарність» Людмила Зубко запропонувала витратити всі 24 млн грн на створення публічного культурного простору на базі кінотеатру «Жовтень».

Як повідомляв Житомир.info, в останній рік каденції кожен з 42 депутатів Житомирської міської ради сьомого скликання отримав по 200 тисяч гривень з міського бюджету для забезпечення потреб свого виборчого округу, за три квартали 2020 року майже всі депутати використали ці кошти, в основному – на допомогу ОСББ та навчальним закладам і надання матеріальної допомоги (семеро спрямували на матеріальну допомогу всі гроші).

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: депутат округ міськрада інтерактивна карта  
Матеріали по темі