Місто

Як житомиряни зустрічатимуть Новий рік та чи вплинув на плани карантин. Опитування

29 грудня 2020, 15:33

Вдома у сімейному колі або ж у компанії друзів, в ресторані чи все ж таки біля головної ялинки міста, – як житомиряни зустрічатимуть Новий рік та чи вплинув на плани карантин?


«Зустрічатимемо з сім’єю, як і минулого року. Карантин на вибір ніяк не вплинув», – відповідає Ірина.

«Карантин, звичайно, вплинув, тому що не можна зібратися так, як збиралися раніше з друзями, і на роботі ніхто так не відсвяткує, всі дотримуються. Як ми будемо зустрічати? По домівках, усі вдома, з родиною. Ось і вся зустріч буде», – каже Раїса.

«Будемо в тісній компанії з друзями. Друзі, сім'я, дитина. В принципі на самі плани карантин не вплинув, тому що ми ніде не їздимо, загалом більш сімейна компанія, більш компанія з друзями», – ділиться Юлія.

«Будемо з сім’єю та вдома зустрічати. Намагатимемось менше ходити в гості, побережемо своїх бабусь та себе і, зрозуміло, що обмежимо контакти, все-таки карантин є карантин. Можемо вірити-не вірити, але те, що ми спостерігаємо – це факт», – стверджує Оксана.

«На мою думку, Новий рік – це в першу чергу сімейне свято. І як не проводити сімейне свято у сімейному колі?», – додає Устим.

«Цього року ми будемо зустрічати Новий рік з сім’єю. У нас родичі живуть в Києві, і ми не поїдемо, тому що карантин. Але в принципі подарунки, покупки та їжа – воно все залишається так само, але навіть, напевно, трішки краще», – розповідає Катерина.

«Дома – як і завжди. Карантин майже не вплинув», – говорить Олександра.

«Дома в колі сім’ї, нічого такого, нікуди не плануємо йти, ні гуляти», – зазначає Аліса.

«Повірте, нема що сказати доброго, тому що це важко. Карантин вплинув, і не тільки карантин, а й вік. Новий рік – це Новий рік, а різдвяні – це да. Чесно кажучи, якби я була з роботою, то вас би запросила в гості до себе, бо я не суто житомирська, а з райцентру, і дійсно показала б вам, як святкується у нашій сім'ї Різдво, а зараз, на жаль...», – ділиться Надія.

«Карантин не вплинув. Взагалі будемо зустрічати так, як завжди. Все буде нормально, все буде весело», – відповідає Георгій.

Нагадаємо, через карантинні обмеження Житомир зустрічає Різдво-2021 та Новий рік без ярмарку та концертів.

Як у на Михайлівській у Житомирі запалювали головну ялинку міста у свято Миколая – у сюжеті

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Новий рік свято опитування  
Матеріали по темі