Місто

Житомирян закликають не викидати на смітники «використані» ялинки, а привезти їх на утилізацію

6 січня 2021, 15:58

Після різдвяних чотириденних вихідних, з 11 січня 2021 року, КП «Зеленбуд» Житомирської міської ради буде приймати на утилізацію хвойні дерева (новорічні ялинки та сосни).

Про це 6 січня повідомила пресслужба міськради з посиленням на інформацію «Зеленбуду».

«Як повідомив директор підприємства Олександр Волокіта, під час утилізації новорічні дерева проходять обробку через агрегат для подрібнення гілок. Результат роботи – щепа, яку будуть використовувати для обігріву теплиць та захисту ґрунту від пересихання та перегріву», – пише пресслужба міськради.

Працівники КП «Зеленбуд» закликають громадян бути екологічно свідомими та не викидати святкове дерево на смітник, а знайти час і привезти його на утилізацію до пункту збору в Житомирі за адресою: провулок Кавалерійський, 13.

Як повідомляв Житомир.info, з 18 грудня 2020 року в Житомирі розпочали роботу ялинкові базари. Вартість новорічного дерева на базарі, що знаходився на вулиці Небесної сотні, стартувала від 20 гривень за мініялинку з гілочок, а ось триметрове дерево коштувало у 850 гривень.

А от в останній день роботи ялинкового базару, 31 грудня 2020 року, на вулиці Небесної сотні найменша ялинка коштувала 15 гривень, окремо її гілочки продавали від 5 гривень. Півтораметрова сосна коштувала від 150 гривень. Ялинка висотою у 3,5 метри вартувала майже 800 гривень.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ялинка сосна Новий рік "Зеленбуд" утилізація  
Матеріали по темі