Фоторепортаж

В Житомирі з двох соціальних об’єктів президентської програми «Велике будівництво» один ще не завершений. Фоторепортаж

4 February 2021, 15:50

На сайті Житомирської облдержадміністрації 2 лютого 2021 року оприлюднили інформацію про те, що завдяки «Великому будівництву 2020» в області збудовано та реконструйовано 15 соціальних об’єктів.

«У Житомирській області збудовані, відремонтовані та реконструйовані 15 соціальних об’єктів. По п’ять дитячих садочків, шкіл та спортивних об’єктів завершені і вже приймають учнів та відвідувачів. Тож Житомирщина цілком виконала обсяг робіт, запланований на 2020 рік в межах Програми Президента «Велике будівництво». На реалізацію 15 проєктів було виділено 179 093,93 млн грн: з Державного фонду регіонального розвитку – 140 591,54 млн грн, з бюджетів органів місцевого самоврядування – 25 132,39 млн грн та 13 370 млн з інших джерел», - інформує ОДА.

З 15 перелічених об’єктів два знаходяться в Житомирі, обидва з категорії «Спортивна інфраструктура». Житомир.info вирішив на власні очі побачити результат виконання президентської програми.

Капітальний ремонт будинку фізкультури Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» за адресою: вул. Фещенка-Чопівського, 10 в м. Житомирі

Інформація з сайту ОДА: Утеплено та оздоблено фасади, модернізовано інженерні мережі, зроблено ремонт та опорядження внутрішніх приміщень. забезпечено благоустрій території та створено публічний простір. Проєкт має вплив на 266 106 чоловік населення. Загальна кошторисна вартість проєкту склала 15,6 млн грн.

Так показаний об’єкт на сайті ОДА:

Станом на 4 лютого біля нього вже не жовта, а зелена табличка «Велике будівництво», що свідчить про завершення ремонту:

Реконструкція майнового комплексу КЗ «Житомирський ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської ОР по вул. Коростишевській, 15 в м. Житомирі – улаштування футбольного поля зі штучним покриттям.

Інформація з сайту ОДА: На спортивному об’єкті улаштовано покриття із синтетичної трави, зроблено монтаж футбольних воріт, встановлено металеву огорожу з сітчастих панелей по металевим стовпам. Проєкт має вплив на 266 106 чоловік населення. Загальна кошторисна вартість проєкту склала 23,3 млн грн.

Так показаний об’єкт на сайті ОДА:

А такий вигляд 4 лютого стадіон має трохи з іншого ракурсу:

Як повідомляв Житомир.info, в 2020 році в Житомирі частину вулиці Київської (від майдану Соборного до вул.Небесної сотні) та вулиці Великої Бердичівської (від вул.Довженка до вул.Жуйка) капітально ремонтували в рамках президентської програми «Велике будівництво», замовником робіт був департамент регіонального розвитку облдержадміністрації.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: стадіон спорткомплекс "Велике будівництво" ОДА "Авангард"  
Матеріали по темі