Здоров'я

У Житомирі планують за 19 млн грн реконструювати відділення онкодиспансеру для встановлення лінійного прискорювача

16 February 2021, 10:39

Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації оголосив тендер на реконструкцію частини радіологічного відділення КНП «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради з встановленням медичного лінійного прискорювача та КТ в Житомирі, по вулиці Фещенка-Чопівського, 24/4. Очікувана вартість закупівлі становить 19,2 млн грн.

Оголошення про проведення закупівлі оприлюднили 15 лютого на ресурсі ProZorro.

У технічному завданні зазначено, що переможець торгів має провести загальнобудівельні роботи та роботи після монтажу лінійного прискорювача. Окрім того, підрядник має виконати роботи з опалення, вентиляція, монтаж обладнання, роботи з внутрішнього водопроводу та внутрішньої каналізації та інше.

В умовах тендерної документації зазначається, що роботи мають бути виконані до 1 серпня 2021 року. Фінансуватимуться роботи з державного бюджету України - 17,3 млн грн та з місцевого - 1,9 млн грн.

Пропозиції замовник - департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації приймає до 3 березня, аукціон запланований на 4 березня 2021 року.

Нагадаємо, у 2020 році Уряд передбачив субвенцію на реконструкцію бункеру для встановлення лінійного прискорювача в житомирському онкодиспансері.

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, на реконструкцію приміщення для встановлення лінійного прискорювача в Житомирському обласному онкодиспансері буде виділено 4 млн грн.

Як повідомляв Житомир.info, що 17 вересня 2019 року на сесії Житомирської обласної ради депутати підтримали рішення про звернення до Президента України, Верховної ради, Кабінету Міністрів щодо виділення коштів на придбання лінійного прискорювача для обласної онколікарні, який коштує 70 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: онкодиспансер реконструкція лінійний прискорювач ДРР  
Матеріали по темі