Спорт

В Житомирі відбувся чемпіонат України з триатлону. 5 фото

3 June 2008, 18:05

Першого дня літа в Житомирі відбувся чемпіонат України з триатлону. В змаганнях прийняло участь понад 50 триатлетів з усієї України, серед ни були й багаторазові призери кубків світу та Європи. Традиційно триатлон складається з трьох спортивних части: першою був заплив на 750 м в річці Тетерів. Наступним пунктом була велогонка на 20 км. Яка проходила по трасі, а по самому місту. Спортсмени  зробили два кола, проїжджаючи по вул.. Черняхівського до соборного майдану та назад до гідропарку. Таким чином змагання хоча б віддалено нагадували Європейські, які проходять в містах західних країн, як свято. Таким чином багато людей мали змогу спостерігати за спортивним дійством. Кульмінацією змагань був біг на 5 км. Житомирська область зайняла перше місце серед областей.  Крам того, житомирянин Єгор Мартиненко став другим в тотальному заліку серед чоловіків, Олеся Пристайко стала першою серед жінок, а сестри Анна та Олена Абдулови стали другою та третьою, серед юніорів.

Сподіваємося, що наступні змагання в Житомирі будуть ще більше видовищними та багатолюднішими.