Місто

​День пам’яті та примирення у Житомирі відзначать покладанням квітів на військових кладовищах та біля пам’ятників, для ветеранів організують підвіз

6 травня 2021, 16:22

З 7 по 9 травня у Житомирі вшановуватимуть пам’ять загиблих у Другій світовій війні. Відзначити День пам’яті та примирення планується урочистим покладання квітів.

Про це йдеться в плані заходів з відзначення на території Житомирської міської територіальної громади Дня пам’яті та примирення, 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі в Другій світовій війні, оприлюдненому 6 травня на сайті Житомирської міської ради в проєкті рішення виконкому.

«Організувати та провести 7-9 травня 2021 року відзначення на території Житомирської міської територіальної громади Дня пам’яті та примирення, 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі в Другій світовій війні та затвердити план проведення згідно з додатком», - йдеться в проєкті рішення.

Серед запланованих заходів – урочисте покладання квітів на військових кладовищах, біля пам’ятника на майдані Перемоги та Монумента Слави, а також біля пам’ятника у селі Вереси.

8 та 9 травня у храмах та церквах різних конфесій відбудеться загальноміський молебень.

9 травня організують перевезення ветеранів від майдану Перемоги до Монумента Слави.Як повідомляв Житомир.info, 8 травня 2020, у День пам’яті та примирення в Житомирі біля «вічного вогню» майже нікого не було, а на майдані Перемоги фарбували танк.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: День пам'яті та примирення День Перемоги ветеран  
Матеріали по темі