Місто

​«Автомагістраль» за 24,4 млн грн відремонтує три вулиці у Житомирі

13 травня 2021, 11:25

КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради 7 травня уклало три угоди з ПП «Автомагістраль» на поточний ремонт трьох вулиць Житомира загальною вартістю 24,4 млн грн.

Про це йдеться на ресурсі «Прозорро».

За умовами договір, до 31 грудня 2021 року ПП «Автомагістраль» має відремонтувати вулицю Святослава Ріхтера (від вулиці Івана Кочерги до вулиці Льва Толстого) за 9,4 млн грн, вулицю Хлібна (від вулиці Київської до вулиці Домбровського) за 6,8 млн грн та вулицю Жуйка за 8,9 млн грн. Джерело фінансування - місцевий бюджет.

У першому тендері мова йшла про поточний ремонт вулиці Святослава Ріхтера. Очікувана вартість закупівлі становила 11,6 млн грн. Участь у тендері взяло чотири фірми: ПП «Автомагістраль», ПП «Артембуд», виробничо-комерційна фірма «Урарту» та ТОВ «Асфальт Плюс».

У другому тендері йшлося про поточний ремонт ділянки вулиці Хлібної. Очікувана вартість закупівлі - 7,1 млн грн. Участь у тендері взяло три фірми ПП «Артембуд», ПП «Автомагістраль», ТОВ «Асфальт Плюс».

У третьому тендері мова йшла про поточний ремонт вулиці Жуйка. Очікувана вартість закупівлі - 10,8 млн грн. Участь у тендері знову взяли ПП «Автомагістраль», ПП «Артембуд» та виробничо-комерційна фірма «Урарту».

ПП «Автомагістраль» зареєстроване в Київській області, Вишгородському районі, село Синяк, вулиця Київська, 68. Спеціалізується фірма на будівництві доріг і автострад, статутний капітал - 14 млн 200 грн. Власником фірми є Микола Олексійович Скоростецький, який у 2005-2007 роках очолював Службу автомобільних доріг у Київській області.

Нагадаємо, в Житомирі у 2021 році планують відремонтувати щонайменше п’ять вулиць поточним ремонтом та ще кілька десятків - середнім. Про це журналістам Житомир.info розповів заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук. Серед зазначених доріг вулиці Ріхтера, Хлібна і Жуйка.

Як повідомляв Житомир.info, у 2020 році частину вулиці Київської (від майдану Соборного до вул. Небесної сотні) та вулиці Великої Бердичівської (від вул. Довженка до вул. Жуйка) капітально ремонтували в рамках президентської програми «Велике будівництво», замовником робіт був департамент регіонального розвитку облдержадміністрації.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Автомагістраль ремонт вулиця Жуйка Хлібна Ріхтера тендер  
Матеріали по темі