Місто

​Прибирання тротуарів Житомира у другому півріччі обійдеться в 6 млн грн: переможці - фірми помічників екснардепа, місцевих депутатів та ексдепутатів

7 July 2021, 12:14

КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради з 1 по 5 липня уклало п’ять угод на послуги з прибирання тротуарів на загальну суму 4,9 млн грн. Окрім того, комунальники опублікували два наміри укласти угоди на такі ж послуги на загальну суму 1 млн грн. Термін надання послуг до кінця 2021 року.

Про це йдеться в системі ProZorro.

Загальна площа для прибирання - 537 039 кв.м., її поділили на сім секторів. Відповідно до укладених угод та намірів укласти угоди прибирати тротуари будуть сім фірм: ТОВ «Керуюча компанія" КомЕнерго-Житомир», ПП «Крошня-ВЖРЕП № 4», ПП «КВЖРЕП № 8», ПП «КК «ВЖРЕП № 9», ТОВ «УК "ВЖРЕП № 5», ТОВ «Керуюча компанія "Домком Житомир», ПП «Євро Сервіс Плюс».

За умовами договорів, переможці відкритих торгів мають у зимовий період: механізовано прибирати тротуари та зупинки громадського транспорту від снігу; обробляти території тротуарів загального користування та зупинок громадського транспорту протиожеледними сумішами; усувати сніго-льодовий накат з тротуарів та зупинок громадського транспорту; ліквідовувати стихійні звалища з-під парканів, з зелених зон тротуарів та інше; у літній період підрядники мають вручну підмітати тротуари загального користування та зупинок громадського транспорту; скошувати траву на зеленій зоні між тротуаром та проїзною частиною вулиці; окучувати дорожній змет у лотках під бортовим каменем на проїзній частині вулиці та інше.

ТОВ «Керуюча компанія "КомЕнерго-Житомир» 1 липня уклало угоду з КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради на прибирання тротуарів вартістю 1,41 млн грн. На торгах конкурентом переможця було ПП «Євро Сервіс Плюс», чия пропозиція була дорожчою на 3,3 тис. грн.

ТОВ «Керуюча компанія “КомЕнерго-Житомир» прибиратиме тротуари на 19 вулицях Житомира площею 98669 м кв.

ПП «Крошня-ВЖРЕП №4» 1 липня уклало угоду з КП «Управління автомобільних шляхів” Житомирської міської ради на прибирання тротуарів вартістю 519,18 тис. грн. На торгах конкурентом переможця був ФОП Станіславчук Юрій, у якого пропозиція була дорожчою - 525 тис. грн.

ПП «Крошня-ВЖРЕП №4» прибиратиме тротуари на 7 вулицях Житомира площею 34337 кв.м.

ПП «КВЖРЕП № 8» 5 липня уклало угоду з КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради на прибирання тротуарів вартістю 1,49 млн грн. На торгах конкурентом переможця було ПП «КК «ВЖРЕП №9», чия пропозиція була такою ж. Під час аукціону фірми не конкурували та не знижували ціну.

ПП «КВЖРЕП № 8» прибиратиме тротуари на 18 вулицях Житомира загальною площею 120582 м кв.

Того ж дня КП Житомирської міської ради уклало ще одну угоду на прибирання, однак вже з ПП «КК «ВЖРЕП №9». Вартість підписаного договору 492,2 тис. грн. Конкурентом у торгах виступило ПП «КВЖРЕП №8», запропонувавши аналогічну ціну.

ПП «КК «ВЖРЕП №9» прибиратиме тротуари на 11 вулицях Житомира загальною площею 45553 м кв.

ТОВ «УК «ВЖРЕП № 5» також 5 липня уклало угоду з КП «Управління автомобільних шляхів» на прибирання тротуарів за 1,03 млн грн. На торгах конкурентом переможця була фірма ТОВ «Керуюча компанія «Домком Житомир», запропонувавши пропозицію на 64 грн дорожчу. Під час аукціону фірми між собою не конкурували та не знижували пропозиції.

ТОВ «УК «ВЖРЕП № 5» прибиратиме тротуари на 27 вулицях загальною площею 89929 м кв.

КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради 1 липня опублікувало намір укласти угоду з ТОВ «Керуюча компанія «Домком Житомир» вартістю 229 тис. грн. На торгах конкурентом переможця було ТОВ «УК «ВЖРЕП № 5», чия пропозиція була дорожчою - 229,6 тис. грн

ТОВ «Керуюча компанія «Домком Житомир» прибиратиме тротуари на 7 вулицях Житомира площею 35580 кв.м.

КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради 22 червня опублікувало намір укласти угоду з ПП «Євро Сервіс Плюс» вартістю 797,96 тис. грн. На торгах конкурентом переможця було ТОВ «КК «КомЕнерго-Житомир» та ТОВ «Управляюча компанія «Полісся», чиї пропозиції були дешевшими, однак їх відхилили.

ТОВ «Управляюча компанія «Полісся» подало скаргу до АМКУ, в якій не погоджується з відхиленням своєї пропозиції. АМКУ прийняло скаргу до розгляду.

За умовами тендерної документації ПП «Євро Сервіс Плюс» прибиратиме тротуари на 26 вулицях Житомира площею 112389 кв.м.

Фірма

Власник

Сума

ТОВ «Керуюча компанія" КомЕнерго-Житомир»

Бенефіціарними власниками фірми є Леонід Бредіхін, який був помічником на громадських засадах екснардепа від партії «Народний Фронт» Ярослава Єдакова


1,41 млн грн

ПП «Крошня-ВЖРЕП №4»

Власником фірми є ексдепутат міської ради минулого скликання від ПП «Опозиційний Блок» Володимир Тичина.

519,18 тис. грн.

ПП «КВЖРЕП № 8»

ПП належить депутатці міської ради від «ОПЗЖ» Світлані Півоваровій.

1,49 млн грн.

ПП «КК «ВЖРЕП №9»

Власниками є Джульєта Ченкова - дочка ексдиректора КП «ВЖРЕП №9» Михайла Ченкова (з березня 2021 року комунальне підприємство в стані припинення) та депутат від партії «Пропозиція» у Житомирській міській раді Павло Гудзь

492,2 тис. грн.

ТОВ «УК «ВЖРЕП № 5»

Фірма належить Павлу Шкуропінському та Тетяні Сагадін - це мати Андрія Кучика, який в 2018 році був директором КП «ВЖРЕП №5» (з вересня 2019 року комунальне підприємство в стані припинення). Андрій Кучик - син депутата міської ради від партії «ОПЗЖ» Василя Кучика.

1,03 млн грн

ТОВ «Керуюча компанія "Домком Житомир»

Бенефіціарним власником фірми є Євгенія Дубінська

229 тис. грн.

ПП «Євро Сервіс Плюс»

Власником фірми є Юрій Піньковський. У 2020 році він балотувався до Житомирської міської ради від ПП «Перемога Пальчевського».

797,96 тис. грн

Зазначимо, що вищезазначені фірми прибирали тротуари на цих же секторах у першому півріччі 2021 року.

Нагадаємо, КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради у грудні 2020 року уклало чотири угоди на послуги з прибирання тротуарів на загальну суму 2,95 млн грн. Опісля на початку лютого 2021 КП «Управління автомобільних шляхів» уклало ще два договори на 897,2 тис. грн. За цими договорами, до 30 червня 2021 прибирали тротуари Житомира фірми, які належать міським депутатам та помічникам екснардепа.

Як повідомляв Житомир.info, у липні минулого 2020 року КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради уклало сім угод на прибирання тротуарів. Загальна вартість підписаних договорів становила - 3,9 млн грн. Відповідно до договорів прибирали тротуари до кінця 2020 року сім фірм: ТОВ «Керуюча Компанія «КомЕнерго-Житомир» за 934,2 тис. грн, ПП «КВЖРЕП № 8» за 950 тис. грн, ПП «КК «ВЖРЕП № 9» за 328,1 тис. грн, ТОВ «УК «ВЖРЕП № 5» за 677 тис. грн, ТОВ «Керуюча компанія «Домком Житомир» за 143 тис. грн, ПП «Крошня-ВЖРЕП №4» за 300,5 тис. грн та ПП «Євро Сервіс Плюс» за 539,5 тис. грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: УАШ прибирання тротуарів  
Матеріали по темі