Події

У Житомирі собака вкусив дитину за обличчя, суд оштрафував власницю на 51 гривню

27 липня 2021, 11:41

Корольовський районний суд м. Житомира розглядав справу про укус дитини собакою. Господарку тварини визнали винною у порушенні правил утримання котів і собак та оштрафували. Розмір штрафу – 51 гривня.

Постанову щодо вказаного адмінправопорушення Корольовський районний суд м. Житомира виніс 14 липня 2021 року. У Єдиному державному реєстрі судових рішень постанову оприлюднили 23 липня.

Сам інцидент трапився 8 червня цього року. Хлопчика, 2016 року народження, собака вкусив за щоку.

«08.06.2021 року о 20 год. 10 хв. ОСОБА_1 за адресою (…) порушила правила тримання собаки, а саме собака, за якою доглядає ОСОБА_1, заподіяла шкоди здоров`ю ОСОБА_7, 2016 р.н., вкусила його за щоку», – йдеться у постанові.

Під час одного з судових засідань власниця собаки свою вину визнала частково і пояснила, що пес того дня, 8 червня 2021 року, знаходився у дворі будинку, але прив`язаним не був.

«На її думку (власниці), ця собака не могла вкусити дитину, так як її бачили в дворі і сусіди, і інші діти. На запитання суду пояснила, що собака її, вона її годує та доглядає за твариною», – зазначено у матеріалах суду.

Одна зі свідків у судовому засіданні розповіла обставини інциденту.

Скріншот з постанови Корольовського районного суду м. Житомира від 14 липня 2021 року

Врешті, суд постановив: «визнати ОСОБА_1 винною у вчиненні 08.06.2021 року адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 154 ч.2 КУпАП, та застосувати до неї адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в сумі 51 (п`ятдесят одна) гривень, без конфіскації тварини».

Також на користь держави з жінки стягнули судовий збір у розмірі 454 гривні.

Як повідомляв Житомир.info, в січні 2021 року в Новограді-Волинському 71-річну жінку покусав собака, який вибіг з приватного домоволодіння, коли вона проходила повз будинок.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: собака пес укус дитина суд постанова  
Матеріали по темі