Місто

​Літературно-музичний марафон, виступи лірників і кобзарів, «книжкова галявина»: на святкування Дня Незалежності в Житомирі витратять 250 тис. грн

9 August 2021, 17:25

День Незалежності України відзначать в Житомирі літературно-музичним марафоном «Народжені Незалежними», виступами лірників і кобзарів, «книжковою галявиною», показом українських стрічок. Також на Соборному майдані гратиме імпровізований оркестр дітей і дорослих, поруч працюватиме містечко з майстер-класами народних ремесел.

Про це йдеться в технічному завданні до закупівлі управлінням культури послуг з організації заходів до Дня незалежності під назвою «Мистецтво для життя», оприлюдненій на ресурсі ProZorro.

Тендер управління культури Житомирської міської ради оголосило 19 липня. Очікувана вартість закупівлі становила 275 тис. грн.

В аукціоні, що відбувся 5 серпня, участь взяли два підприємці: ФОП Данилейко Д.В. з пропозицією у 250 тис. грн та ФОП Мерхель А.А. з пропозицією у 253 тис. грн.

Наразі замовник визнав переможцем ФОП Данилейко Данило Володимирович і повідомив про намір укласти з ним договір, відповідно до якого підрядник має організувати і технічно забезпечити проведення заходів до Дня незалежності в Житомирі на двох локаціях – на вулиці Михайлівській та на Соборному майдані.

Також 24 серпня у Житомирі планують намалювати найбільшу дитячу картину України «Мистецтво для життя», розміром 60х1,5.

Данилейко Данило Володимирович – підприємець з Києва, зареєстрований як ФОП майже 4 роки тому, основний вид діяльності – театральна та концертна діяльність.

Нагадаємо, розпорядженням Кабінету міністрів від 31 травня 2021 року затверджений план заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України. Зокрема, 24 серпня у Києві заплановано проведення урочистого концерту та параду військ на вул. Хрещатик та Майдані Незалежності (з прольотом авіації у складі повітряної колони сил безпеки і оборони та збройних сил країн-партнерів), артилерійського салюту на Трухановому острові.

Як повідомляв Житомир.info, 9 серпня 2021 на майдані Соборному в Житомирі встановили 50-метровий флагшток, на якому до Дня незалежності повісять прапор розміром 14х8.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: День незалежності свято концерт тендер УК  
Матеріали по темі