Фоторепортаж

Урочиста лінійка, квести та флешмоби для “першачків”. Фоторепортаж зі свята Першого дзвоника в одній з житомирських шкіл

1 September 2021, 11:42

У загальноосвітній школі №17 міста Житомира свято першого дзвоника провели на вулиці у форматі лінійки. Цього року тут перший дзвоник пролунав для 64 першокласників.

На початку лінійки учні, батьки та вчителі вшанували загиблих героїв та говорили про тридцяту річницю Незалежності.

На урочистостях були присутні всі класи та батьки. Проте до школи батьків не пустили. Після лінійки дітей через окремі входи завели до школи, де для кожного класу була передбачена своя активність. Допоки в одних був перший урок, інші гралися з аніматорами у внутрішньому дворі.

“Можливо, комусь це здасться старомодним, проте цього року ми вирішили зробити святкову лінійку. Але лінійкою свято не завершується. На кожен клас сьогодні чекають сюрпризи - квести, флешмоби, аніматори. У нас дуже креативний колектив, який робить все, щоб дітям було цікаво. Ми також подбали про всі заходи безпеки, класи до школи заходили через чотири входи - вони не будуть перетинатися між собою. 94 % персоналу школи вакциновані. Робимо все, щоб у нас була школа радості для дітей і школа спокою для батьків”, - розповіла директорка ЗОШ №17 Марія Сервачук.

Яким був першовересень 2020 у дворі житомирського ліцею можна пригадати тут.

Як повідомляв Житомир.info, у 2020 році свято Першого дзвоника у житомирській школі №17 провели без лінійки, але з іграми для першокласників

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Перший дзвоник День знань школа №17  
Матеріали по темі