Суспільство

На півночі Житомирської області СБУ проведе антитерористичні навчання, жителів попереджають про перевірку документів та огляд авто

10 September 2021, 12:10

Упродовж 10-16 вересня координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Житомирській області проведе спеціальні антитерористичні тренування.

Про це 10 вересня повідомив пресцентр СБ України в Житомирській області.

«Основна мета – удосконалення міжвідомчої взаємодії для ефективного реагування на можливі терористичні та диверсійні загрози у прикордонному Коростенському районі», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в ході навчань під посиленим захистом перебуватимуть стратегічно важливі об’єкти і місця масового перебування людей.

До тренувань залучатимуться підрозділи регіональних управлінь СБУ та Національної поліції, Держприкордонслужби, Національної гвардії, Збройних сил України, представники органів влади і місцевого самоврядування.

«У зв’язку із навчаннями у Коростенському районі можливе тимчасове обмеження чи заборона пересування людей і транспортних засобів, здійснюватиметься перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо», – попереджають в Службі безпеки України.

СБУ звертається до житомирян та гостей регіону з проханням із розумінням поставитися до можливих незручностей і належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

Наголошується, що всі дії відбуватимуться в межах чинного законодавства.

Крім того, громадянам нагадують про спеціальну гарячу лінію СБУ в Житомирській області (0412) 47 21 52 і (096) 563 02 07. За цими номерами можна повідомити інформацію про:

• наміри здійснення терористичної, диверсійної діяльності або інших протиправних дій;

• необґрунтовані переміщення груп людей у прикордонні;

• підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;

• підозрілі транспортні засоби чи безпілотні літальні апарати поблизу стратегічних об’єктів;

• підозрілі предмети чи засоби ураження.

Інформація, отримана через телефон довіри СБУ, є конфіденційною і буде ретельно перевірена.

Нагадаємо, 24 травня 2021 року у Житомирі СБУ проводила навчання: кілька поліцейських автомобілів із увімкненими сиренами мчали вулицею Покровською до філармонії. Наступного дня, 25 травня, на території залізничного вокзалу продовжувалися антитерористичні навчання СБУ: працювали поліцейські, рятувальники, а поруч стояла карета швидкої медичної допомоги.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: СБУ навчання антитерористичне навчання  
Матеріали по темі