Влада

На депутатських комісіях Житомирської облради погодили виділення 1 млн грн на ремонт воєнкомату та майже 2 млн грн на ремонт коледжу

28 October 2021, 17:26

В ході підготовки до чергової 6-ї сесії обласної ради депутати 28 жовтня працювали в постійних комісіях.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської обласної ради.

Зокрема, під час засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності депутати підтримали звернення військової частини А7043 щодо виділення у 2022 році 3 млн грн для забезпечення діяльності 115-ї окремої бригади.

115-та окрема бригада територіальної оборони (115 ОБрТрО, в/ч А7043) – кадроване формування військ територіальної оборони України у Житомирській області. Бригада перебуває у складі оперативного командування «Північ».

«Щодо звернення Житомирського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, то депутатська комісія погодилась з тим, що 1 млн 80 тис. грн для проведення ремонтних робіт у будівлі зазначеного центру потрібно врахувати у змінах до обласного бюджету та виділити кошти на черговій сесії обласної ради», - йдеться у повідомленні.

Під час засідання постійної комісії обласної ради з гуманітарних питань серед іншого депутати підтримали звернення депутата обласної ради Ірини Дячук (фракція «Слуга народу») щодо проведення капітального ремонту будівлі КП «Житомирський академічний музичний фаховий коледж ім. В.С. Косенка» Житомирської обласної ради: заклад потребує коштів у розмірі 1 млн 900 тис. грн.

Як повідомляв Житомир.info, голова Житомирської облради Володимир Федоренко підписав розпорядження про скликання чергової сесії обласної ради на 4 листопада 2021 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада комісія ремонт воєнкомат коледж  
Матеріали по темі