Події

​Смерть слюсаря, якого місяць тому на «Прогресі» в Бердичеві вдарило струмом, не пов’язана з виробництвом, - Держпраці

6 December 2021, 11:51

Управління Держпраці в Житомирській області завершило розслідування нещасного випадку на АТ «Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес», під час якого смертельне ураження струмом отримав 47-річний слюсар. Подія сталася 5 листопада 2021.

Про це 6 грудня повідомила пресслужба управління Держпраці в Житомирській області з посиланням на інформацію сектору розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму.

5 листопада на підприємстві «Прогрес» у м. Бердичів Житомирської області працівник втрутився в роботу розподілювача напруги і отримав ураження струмом зі смертельним наслідком.

«Розглянувши матеріали розслідування нещасного випадку, пояснення посадових осіб та працівників товариства, комісія зі спеціального розслідування встановила, що нещасний випадок стався за таких обставин. 47-річний слюсар із складання металевих конструкцій знаходився на ливарно-механічному комплексі АТ «БМЗ «Прогрес», а саме в блоці цехів №6. Безпосереднім місцем настання нещасного випадку є КТП-21 (комплексна трансформаторна підстанція), яка знаходиться в колишньому цеху №16. На день настання нещасного випадку цей цех не працював у зв’язку з відсутністю замовлень. Потерпілий самовільно покинув своє робоче місце, пошкодив замок на дверях КТП-21 та втрутився в її роботу», – йдеться у повідомленні.

Розглянувши матеріали спеціального розслідування, пояснення посадових осіб та працівників товариства з обмеженою відповідальністю «Укрстальметконструкція» та акціонерного товариства «Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес», комісія прийшла до висновку, що даний нещасний випадок стався не під час виконання працівником трудових обов’язків.

Як повідомляв Житомир.info, 5 листопада 2021 на заводі «Прогрес» в Бердичеві смертельне ураження струмом отримав 47-річний житель Дніпропетровщини, який працював різноробочим. За інформацією поліції, чоловік з невідомих причин втрутився в роботу розподілювача електричної напруги, не знеструмивши його.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: нещасний випадок ураження струмом Держпраці Бердичів Прогрес  
Матеріали по темі