Події

​У Житомирі з недобудови на автомобіль впав дерев’яний щит, забудовник компенсував збитки

4 January 2022, 13:20

По обіді 3 січня з будівельного майданчику ЖК «Сімейний», що на вулиці Домбровського в Житомирі, через сильні пориви вітру злетіла дерев’яна конструкція з кількох дощок і впала на легковий автомобіль, пошкодивши лобове скло та погнувши капот.

Про ситуацію стало відомо увечері того ж дня з допису користувачки фейсбук Ірини Коцар, у якому жінка стверджувала, що стала очевидцем того, як на автомобіль знайомого з даху житлового комплексу «Сімейний» впав незакріплений опалубок.

У коментарі Житомир.info представник забудовника – директор з маркетингу Володимир Цвіон розповів про ситуацію, що сталася.

«Вчора був буревій і з верхнього поверху нашого будівельного майданчику злетіла дерев’яна конструкція, яка впала на автомобіль. Богу дякувати, ніхто з людей не постраждав. Але постраждав автомобіль, на місце одразу приїхали наші представники, також прийшов власник авто та його рідні. Ми одразу ж погодились компенсувати усі матеріальні збитки. Постраждала сторона між собою порадились і назвали суму еквівалентну кільком тисячам доларів, що фактично перевищує завдану матеріальну шкоду автомобілю. Попри це, озвучену суму ніхто не оспорював і було вирішено одразу ж компенсувати, без будь-яких оцінок, суму, яку попросили двоє дорослих людей - власник авто і його родич. Вказана сума була одразу привезена і віддана готівкою постраждалому. Також на місце події була викликана поліція. Власник авто написав розписку про відсутність претензій з його боку, бо все компенсовано, потисли руки і розійшлися. Ми розуміли, що це свята, людині зіпсований настрій, людині додалось турбот з приводу ремонту авто, тому вирішено було не торгуватися, а компенсувати ту суму, яку назвав потерпілий. Але під вечір з’явилися претензії від іншої родички потерпілого, хоча конкретних вимог вона не пред’являла. Після цього ми дізналися про дописи в соцмережах. Мабуть забажали розголосу, хоча ніхто ні від кого не ховався, не спихував ні на кого провину, одразу розібралися в ситуації, сьогодні провели внутрішнє розслідування, зробили висновки», - розповів Володимир Цвіон, наголосивши, що представники забудовника повністю визнали свою провину в пошкодженні авто, погодились на усі вимоги, названу суму компенсували одразу готівкою, перепросили за зіпсовані вихідні, тобто відповідальності ніхто не уникав.

Окрім того, начальник відділу продажу Валентин Кривопішин, який безпосередньо на місці події вів перемовини з постраждалими, розповів, що під час спілкування з власником авто і його родичем жодних непорозумінь не було, претензій ніхто не озвучував, у поліції була написана розписка про отриману компенсацію.

«Вже після домовленостей з’явилася жінка, здається, мама власника авто, яка озвучену суму компенсації перевела у квадратні метри і вирішила, що отримані кошти для нас, як забудовника, незначні. Скаржилась на зіпсовані вихідні і зруйновані плани. Ми роботу над власними помилками неодмінно зробимо, щоб ситуація не повторилась, відповідальності не знімаємо. Але люди почали вести себе не гарно, до вечора усе було добре, після домовленостей і виплати компенсації потисли руки і розійшлися, а потім розпочались незрозумілі звинувачення, розголос у соцмережах, схоже, що люди хочуть ще грошей, а це вже шантаж», - розповів Валентин Кривопішин.


Скріншоти документів, які є у розпорядженні Житомир.info

У пресслужбі ГУ Нацполіції в Житомирській області Житомир.info повідомили, що звернення про пошкодження автомобіля надходило до поліції, але згодом потерпілий передумав.

«Так, звернення було, але згодом потерпілий змінив свою думку, посилаючись на те, що самостійно розібрався у ситуації», - прокоментувала речниця ГУНП в області Алла Ващенко.

Нагадаємо, 3 січня 2022 житомирян попереджали про сильні пориви вітру. Цього дня шквальний вітер порвав великий прапор на майдані Соборному в Житомирі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: автомобіль вітер забудовник новобудова ЖК Сімейний  
Матеріали по темі