Місто

На тижні у Житомирі очікується плюсова температура, йтиме мокрий сніг і дощ

7 February 2022, 14:36

Упродовж робочого тижня, 7-11 лютого, у Житомирі та області погода не зміниться: вдень буде плюсова температура повітря, а вночі – незначний мороз. Очікуються опади: сніг, мокрий сніг і дощ.

Прогноз погоди на найближчі дні Житомир.info надав Житомирський обласний центр з гідрометеорології.

8 лютого, вівторок

По Житомиру: хмарно. Вночі сніг та мокрий сніг. Вдень без істотних опадів. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі 0-2°C морозу, вдень 0-2°C тепла.

По області: хмарно. Вночі сніг та мокрий сніг. Вдень без істотних опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі від 1°C тепла до 4°C морозу, вдень від 2°C морозу до 3°C тепла.

9 лютого, середа

Вночі невеликий сніг та мокрий сніг. Вдень без істотних опадів. Вночі на дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі від 2°C тепла до 3°C морозу, вдень від 1°C морозу до 4°C тепла.

10 лютого, четвер

Хмарно. Вночі невеликий дощ. Вдень без істотних опадів. Вітер західний, 7-12 м/с. Температура вночі від 2°C тепла до 3°C морозу, вдень 2-7°C тепла.

11 лютого, п’ятниця

Без істотних опадів. Температура вночі від 4°C тепла до 1°C морозу, вдень 1-6°C тепла.

Нагадаємо, упродовж вихідних, що минули, 5-6 лютого, в Житомирі та області вдень була плюсова температура, а вночі трохи морозило, йшов сніг із дощем.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: погода лютий сніг мокрий сніг дощ  
Матеріали по темі