Події

Збирають «пожертви» на храм та просять поповнити рахунок: шахраї створили фейкові сторінки настоятеля житомирського собору

14 February 2022, 13:16

У соціальних мережах шахраї створили сторінки настоятеля Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира отця Богдана Бойка. Ошуканці від імені настоятеля просять вірян надати кошти на підтримку храму. Аби зібрати «пожертви», аферисти вигадують й інші приводи.

Про це 14 лютого повідомила пресслужба Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира.

«На жаль, маємо інформацію про створення фейкових сторінок нашого настоятеля о. Богдана Бойко у мережах FACEBOOK та INSTAGRAM, на них збирають кошти на підтримку нашого храму або чогось іншого. Будьте пильними та уважними, перевіряйте сторінки і не ведіться на провокації, адже лукавий не спить і постійно чатує!», – йдеться у дописі.

Також користувачів соцмереж просять повідомляти, якщо натрапили на сторінку аферистів.

«Наголошуємо, шахраї можуть ховатися під будь-якою фотографією не лише настоятеля, а й інших священників чи офіційних сторінок собору! Думайте критично і не давайте себе обманути!», – закликають у Свято-Михайлівському кафедральному соборі.


Скріншот допису пресслужби Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира

На своїй Facebook-сторінці отець Богдан Бойко оприлюднив скріншоти переписок із фальшивих сторінок у соцмережах, які, очевидно, були надані однією з вірянок. Судячи із бесід, липовий настоятель просить жінку поповнити рахунок нібито пораненому учаснику ООС, який потрапив до госпіталю. Спочатку каже, що потрібно 325 гривень, потім – 625. Гроші псевдосвященник обіцяє повернути. Задля правдоподібності «настоятель» каже, що молитиметься за жінку, з якою веде переписку, та за її родину.


Скріншоти переписки з проханнями шахраїв

Богдан Бойко просить людей бути обачними та не пересилати шахраям жодних коштів.

Нагадаємо, взимку 2022 року шахраї створили фейкову сторінку Житомир.info і продають саджанці, які мають «плодоносити тричі на рік».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: шахрай шахрайство ошуканство ошуканець Михайлівський собор отець Богдан Богдан Бойко настоятель  
Матеріали по темі