Влада

Мер Житомира розповів про отримані Starlink і допомогу іншим містам, а також привітав комунальників з професійним святом

20 March 2022, 22:26

День 20 березня в Житомирі минув спокійно, однак розслаблятися не варто. Житомир знову отримав Starlink. А гуманітарна допомога, яка прямувала з нашого міста, дісталася до адресатів.

Про це у вечірньому відеозверненні 20 березня говорив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

«Доброго вечора, сильні люди вільного міста. Ще один день закінчився, вихідний пройшов чудово. Слава Богу, ні одна ракета, ні бомба не прилетіла в наше чудове місто. Будемо мати надію, що так буде відбуватися і далі. Але не розслабляємось, бо ми всі чуємо про можливу агресію з боку білорусі. Навіть не з боку білорусі, а з боку режиму лукашенка, бо 97% білорусів не хочуть цієї війни. Це офіційні дані соціального опитування», – зазначив Сергій Сухомлин.


Мер також висловив співчуття родинам трьох загиблих Героїв 95-ї бригади, з якими сьогодні попрощались у Житомирі.

Далі міський голова повідомив, що Житомир знову отримав Starlink.

«Прийшли «старлінки» в Житомир, ще чотири «старлінки». І це класно. Маску передав привіт у Твіттері. Зареєстрував свій аккаунт спеціально в Твіттері, щоб Маск мав можливість його побачити. І все ж маю надію, що після війни він все ж виконає обіцянку і приїде до чудового міста Житомира», – висловив сподівання мер.

Під час звернення Сергій Сухомлин привітав комунальників із професійним святом, наголосивши на важливості роботи працівників комунальних підприємств, які навіть під час виття сирен продовжують працювати задля забезпечення благополуччя у місті.

Насамкінець мер повідомив, що гуманітарна допомога з Житомира дісталася своїх адресатів.

«Десь годину тому наша допомога від Житомира дійшла до Чернігова і ще машина доїжджає до Харкова», –розповів Сухомлин.

Нагадаємо, 11 березня міський голова Сергій Сухомлин повідомляв, що житомирські військові не матимуть проблем зі зв’язком, навіть якщо ворог цьому сприятиме, оскільки Житомир отримав Starlink.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Сухомлин інтернет зв'язок Ілон Маск звернення  
Матеріали по темі