Події

​На залізничній станції «Коростень» конфіскували 100 вагонів з добривами та 2 вагони зі сталлю, які експортувались з Білорусі через Україну

28 March 2022, 15:05

Державне бюро розслідувань заблокувало дві спроби незаконного експорту продукції Республікою Білорусь через територію України: на станції Коростень примусово вилучили вагони з калійними добривами та сталевою продукцією.

Про це 28 березня повідомила пресслужба ДБР.

«Працівники ДБР виявили на залізничній станції «Коростень» 100 вагонів з калійними добривами. У межах кримінального провадження за ч. 2 ст. 364 ККУ встановлено, що продукція загальною вагою майже 7 тисяч тонн прямувала від білоруських поставників до азійських країн. Також працівники ДБР заблокували транзит 2 вагонів сталевої продукції загальною вагою 139 тонн. Товар направлявся з Білорусі транзитом через Україну замовникам з півночі Африки. Обидва постачання мали бути відвантажені замовникам морським транспортом з українських портів», - йдеться у повідомленні.

Як зазначили в ДБР, працівники бюро поінформували Житомирську обласну військову адміністрацію про примусове вилучення вищезазначеного майна для державних потреб.

Нагадаємо, 18 березня Житомирська обласна прокуратура скерувала на потреби Збройних Сил України конфісковані у межах кримінальних проваджень кошти, автомобілі і товари.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: конфіскація примусове вилучення експорт Білорусь товар вагон ДБР  
Матеріали по темі