Місто

​У Житомирі за 550 тис. грн відкорегують проєкт реставрації корпусу гуманітарної гімназії №23

18 April 2022, 14:37

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради 18 квітня уклало угоду з житомирською філією інституту «НДІпроектреконструкція» на проведення науково-проєктних робіт з реставрації будинку школи (літера «А-ІІ») гімназії № 23 ім. М. Й. Очерета (коригування). Вартість укладеної угоди - 543 тис. 299 грн.

Про це йдеться на ProZorro.

За умовами договору, підрядник має провести науково-проєктні роботи з реставрації будинку школи (літера «А-ІІ») Житомирської міської гуманітарної гімназії № 23 ім. М. Й. Очерета, що розташована по вул. Б. Лятошинського, 14, до 18 червня 2022 року. Джерело фінансування - місцевий бюджет.

Житомирська філія інституту «НДІпроектреконструкція» зареєстрована в Житомирі по вулиці Святослава Ріхтера. Спеціалізується фірма на діяльності у сфері архітектури. Керівником філії є Олександр Вікторович Павленко.

Нагадаємо, 16 квітня 2022 року у відеозверненні мер Житомира Сергій Сухомлин повідомив, що вже активізували роботу по гімназії №23, для того, щоб до 1 вересня діти перших класів вже могли піти до навчальної школи в ці приміщення. Також він зазначив, що наразі казначейство не пропускає платежі, окрім соціальних виплат, тому фактично підрядники роблять усі роботи за свої кошти.

Як повідомляв Житомир.info, 1 квітня 2021 року управління капітального будівництва Житомирської міськради оголосило тендер на ремонтно-реставраційні роботи в одному з корпусів гуманітарної гімназії №23, очікувалось, що вартість робіт складе до 30,6 млн грн. Тендер виграла фірма «АртХаус» з пропозицією 28,2 млн, дешевші пропозиції відхилили.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: гімназія капремонт реставрація проєкт УКБ  
Матеріали по темі