Влада

У вечірньому зверненні мер Житомира розповів про фейк щодо іноземних інструкторів в агроколеджі, воду для Миколаєва та знайдену хаскі

27 April 2022, 21:20

Житомир та польське місто Гдиня стали побратимами, російські ресурси розповсюджують фейк щодо іноземних інструкторів, які тренують військових в агроколеджі, до Миколаєва відправлять станцію очищення води на фасовану воду, надану бізнесменом-депутатом, а хаскі, яка вчора ввечері прибилася до міської ради, вже дома з хазяїном.

Про це у вечірньому зверненні 27 квітня розповів мер Житомира Сергій Сухомлин.

«Сьогодні був конгрес місцевих рад, проводився під керівництвом Володимира Олександровича Зеленського, розглядалося питання як ми будемо відбудовувати те, що російські «орки» зруйнували в Україні. Був Євросоюз, було багато представників інших країн, які обіцяли, що все відбудують, допоможуть і самих нас не залишать. Сьогодні на деяких ресурсах російських і днр-овських з’явилася інформація про те, що в місті Житомирі, в агроколеджі іноземні інструктори тренують наших військових, 40-45 інструкторів. Це вже ми чули про 25-у школу: коли її зруйнували, через 15 хвилин там були представники 14 іноземних ЗМІ, журналісти, які показали, що там нікого не було. Хочу попередити, що в агроколеджі точно нікого немає, не живіть в своїх міфах, і розвідка у вас має працювати набагато краще, ніж зараз», - сказав мер Житомира.

Сергій Сухомлин також повідомив, що установка для очищення води, яку планують передати Миколаєву, вже сьогодні приїхала у Житомир: вона може очищувати 2 тонни води за годину.

«В п’ятницю ця установка вже буде в Миколаєві. Я хочу подякувати житомирським підприємцям – Сергію Пидюрі, Георгію Кварацхеліа (обидва – депутати Житомирської міської ради – ред.), які завжди водою допомагають іншим: нашим військовим біженцям, людям в евакуаційних потягах, які йшли через Житомир. Ці два бізнесмени по першому запиту забезпечували тоннами і тоннами води. І завтра вже Георгій Кварацхеліа завантажує 20 тонн розфасованої води для міста Миколаєва і ми ще веземо установку для очищення води», - повідомив Сергій Сухомлин.

Мер також розповів, що після вчорашнього звернення з приводу хаскі, яка забігла у двір міської ради, через пів години знайомі через знайомих знайшли хазяїна собаки, він прийшов і забрав свою хаскі.

Нагадаємо, у вечірньому зверненні 26 квітня мер розповідав про виступи житомирського ансамблю «Сонечко» у Польщі та загострення ситуації в Придністров'ї.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Сухомлин війна фейк вода Миколаїв хаскі 
Матеріали по темі