Економіка

Житомирська ТГ долучилася до програми з релокації: готові приймати підприємців, збирають інформацію про вільні приміщення

26 May 2022, 10:38

Житомирська територіальна громада готова приймати підприємців з різних областей України.

Про це 25 травня повідомила пресслужба міської ради.

«Український Уряд спільно з Міністерством економіки України реалізує програму з релокації українських підприємств, які знаходяться у зоні активних бойових дій. Житомирська область також включена до переліку регіонів, на територію яких можливо здійснювати релокацію. Наразі на території громади створено відповідні умови для ведення бізнесу. Влада готова сприяти суб’єктам господарювання, які хочуть перемістити свої виробничі потужності на територію нашої громади. Зокрема, на сьогодні ми вже маємо сформовану базу виробничих, торговельних, складських та офісних приміщень, які готові до здачі в оренду або продажу», - йдеться у повідомленні.

З метою залучення суб’єктів господарювання із регіонів, постраждалих унаслідок бойових дій, місцевою владою було створено зручний телеграм-канал з релокації бізнесу до Житомирської територіальної громади в якому опублікується інформація про актуальні приміщення, які здаються в оренду або пропонуються для продажу https://t.me/relocationZhytomyr.

Суб’єктам господарювання нашої громади, які мають у власності вільні приміщення, пропонуємо заповнити форму, яку надалі буде презентовано бізнесу, який виявить бажання релокуватись до Житомирської громади. Щоб розпочати нашу співпрацю, заповніть коротку форму: https://forms.gle/HzQb5yKkrvbmZu948

На усі запитання можна отримати відповідь, зателефонувавши за телефоном +380975228696 Вікторія Сичова, директор департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради або написавши на електронну адресу der@zt-rada.gov.ua.

Зауважимо, що Telegram-канал Релокація бізнесу до Житомирської громади був створений 23 травня, станом на ранок 26 травня там вже було більш ніж десять пропозицій приміщень, ось деякі з них:

Як повідомляв Житомир.info, мер Сергій Сухомлин в інтерв’ю 14 квітня 2022 року закликав підприємства зі сходу країни переїжджати у Житомир і обіцяв сприяння у налагодженні виробництва.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міськрада релокація бізнес підприємство приміщення оренда нерухомість 
Матеріали по темі