Події

У Житомирі суд виніс вирок чоловікові, який з 2015 року підтримував збройну агресію рф: позбавлення волі з іспитовим строком

9 June 2022, 15:16

У Житомирі суд виніс вирок чоловікові, який підтримував збройну агресію рф: упродовж кількох років, починаючи з 2015-го, розміщував у соцмережі антиукраїнські публікації. За таку «діяльність» чоловікові присудили 3 роки позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік 6 місяців.

Про це 8 червня повідомила пресслужба Корольовського районного суду м. Житомира.

«У період з 2015 року по 2022, громадянин, займаючи антиукраїнську позицію та підтримуючи дії держави-агресора (російської федерації) у проведенні агресивної війни проти України, розміщував на власній електронній сторінці сайту «Одноклассники» матеріали, які містили: виправдовування збройної агресії російської федерації проти України, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, виправдовування, визнання правомірної тимчасової окупації частини територій України, глорифікацію представників збройних формувань російської федерації та представників окупаційної адміністрації російської федерації», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що обвинувачений був активним користувачем мережі Інтернет та достеменно знав особливості функціональних можливостей соціальної мережі «Одноклассники», вподобав текстову інформацію публікації ворожого характеру та з ідеологічних мотивів вирішив її поширити на своїй особистій сторінці, чим, за висновками експерта, поширив текст пропагандистського та спонукального характеру з ознаками публічного виправдовування та визнання правомірного здійснення російською федерацією збройної агресії проти України (розпочатої у 2014 році), у тому числі шляхом представлення збройної агресії російської федерації проти України як внутрішнього громадянського конфлікту, звеличення російської армії.

«Обвинуваченого вироком від 07.06.2022 року визнано винним та призначено йому узгоджене сторонами угоди покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки без конфіскації майна. На підставі статті 75 Кримінального кодексу України, звільнено гр. Т. від призначеного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням та встановленням іспитового строку на 1 рік 6 місяців з покладенням відповідних обов’язків, що передбачені статтею 76 Кримінального кодексу України», – зазначають у суді.

Також з обвинуваченого стягнуто на користь держави 11 тисяч 326 грн судових витрат.

Вирок ще не набрав законної сили.

Як повідомляв Житомир.info, 2 червня 2022 року СБУ інформувала про викриття двох житомирянок та ще трьох жителів області, які виправдовували збройне вторгнення росії в Україну. Зокрема, одна з житомирянок закликала усіх своїх «друзів» із соцмережі до спільної молитви задля спасіння загарбників, які воюють із так званими «неофашистами» в Україні.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: суд вирок колаборант  
Матеріали по темі