Влада

В Україні створюють регіональні представництва Уповноваженого з питань зниклих безвісти

1 September 2022, 11:49

Відтепер українці, що втратили зв’язок з рідними через війну, зможуть звернутися по допомогу безпосередньо за місцем проживання: майже у всіх областях відкриються представництва офісу Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

Про це 31 серпня повідомила пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Цього дня на чолі з Уповноваженим Олегом Котенком в Мінреінтеграції відбулася перша настановча нарада з регіональними координаторами. Обговорили роботу представництв на місцях.

«Іноді для успішного пошуку людини важлива кожна секунда, якої не можна гаяти. Розширивши команду, ми зможемо оптимізувати та пришвидшити роботу», – впевнений Олег Котенко.

Вже з понеділка (5 вересня) координатори зможуть приступити до виконання своїх обов’язків. Налагодити з ними зв’язок можна через гарячу лінію Уповноваженого.

Телефон гарячої лінії кол-центру: 0 800 339 247 або ж у вигляді смс-повідомлень за номером: 095 896 0421 у Viber та Telegram.

Нагадаємо, у Житомирі 27 липня відбулася зустріч Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти, за особливих обставин Олега Котенка з рідними військовослужбовців, які під час виконання бойових завдань із захисту України потрапили в полон або зникли безвісти.

Як повідомляв Житомир.info, 25 квітня 2022 року пресслужба Міністерства соціальної політики України інформувала, що родичі людей, зниклих безвісти, можуть отримати пенсію по втраті годувальника.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Мінреінтеграції зникнення безвісти зниклий Уповноважений Котенко 
Матеріали по темі