Події

З початку року в Житомирській області вибухотехніки поліції знешкодили понад 1 400 небезпечних боєприпасів

26 September 2022, 12:25

З початку року вибухотехніки Житомирщини здійснили понад пів тисячі виїздів за повідомленнями про загрози або на місця вибухів.

Про це 26 вересня повідомляє пресслужба поліції Житомирської області.

Як зазначає начальник підрозділу вибухотехнічної служби ГУНП Житомирщини Володимир Підкуйко, в умовах воєнного стану у поточному році знання та службові навички поліцейських вибухотехніки Житомирщини неабияк затребувані у відновленні безпечного простору в поліському краї. Необхідність залучення фахівців до розв’язання загрозливих ситуацій кількісно зросла більш ніж утричі.

«З початку року фахівці поліції на території регіону виявили та знешкодили більш як 1430 небезпечних боєприпасів і майже 7 кг вибухових речовин», - зауважив Володимир Підкуйко.

За даними пресслужби поліції, цьогоріч вибухотехніки Житомирщини здійснили понад пів тисячі виїздів за повідомленнями про загрози або на місця вибухів. Для порівняння: минулого року за цей час вони мали 165 виїздів. Фахівці залучаються до слідчих дій, у тому числі на місцях воєнних злочинів. Так, за їх участі відбулось понад 270 слідчих дій, 50 з яких – за фактами вибухів, ще майже пів сотні – для перевірки підозрілих предметів.

«Нині поліцейські вибухотехніки Житомирщини працюють у складі загону колег, які розміновують місцевість у звільнених від окупації районах Харківської області. До цього наші фахівці брали участь у відновленні безпечного простору на Житомирщині та Київщині», - додають у поліції.

Як повідомляв Житомир.info, станом на кінець травня поліцейські вибухотехніки провели розчистку від нерозірваних боєприпасів в 11 населених пунктах Народицької громади і брали участь у відновленні безпечного простору на Київщині після звільнення територій від окупації рф. Загалом за п’ять місяців 2022 року на території Житомирської області вибухотехніки поліції знешкодили понад 1200 небезпечних боєприпасів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибухівка боєприпас поліція розмінування ГУНП 
Матеріали по темі