![](https://www.zhitomir.info/f/images/2022/12/08/211222/8e35b1b09575d6b15945881315d958ab_preview_w440_h290.jpg)
На автошляхах Житомирської області упродовж ночі працювало 32 дорожники, дорогу піскосумішшю обробляли 27 спецмеханізмів.
Про це зранку 8 грудня повідомляє пресслужба Служби автомобільних доріг у Житомирській області.
«Рух автошляхами забезпечено, але видимість знижує туман. Станом на ранок, 8 грудня, дороги держзначення проїзні. Завданням дорожників минулої ночі було - не допустити утворення ожеледиці на мокрому дорожньому покритті після вечірньої відлиги. Упродовж ночі обробляли піскосумішшю найважливіші маршрути області 27 спецмеханізмів, працювало 32 дорожники. Проїзд - без ускладнень. Дорожнє покриття мокре, місцями дещо засніжене», - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, 7 грудня упродовж ночі випало майже 10 см снігу, на автошляхах державного значення у Житомирській області працювало 47 одиниць техніки.
Як повідомляв Житомир.info, у ніч на 7 грудня 2022 року у Житомирі та області випав сніг. Опади ускладнили пересування автошляхами. Зокрема, у Житомирі труднощі виникли на Бердичівському мосту.