Влада

Від імені начальника Житомирської ОВА шахраї виманюють кошти «на військову амуніцію»

1 February 2023, 16:34

Шахраї в черговий раз спробували виманити кошти на допомогу військовослужбовцям ЗСУ, використовуючи ім’я та статус начальника Житомирської ОВА.

Про це 1 лютого повідомляє начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

«Повідомляємо про чергову спробу шахрайства, або краще сказати – мародерства. Знову недолугі зловмисники намагаються видурити з громадян кошти, прикриваючись збором грошей на допомогу нашим захисникам. Цього разу їм здалось доречним послатися на мене. Проте дарма, адже увесь бізнес, благодійники та волонтери Житомирщини знають, що Житомирська обласна військова адміністрація не проводить збір коштів ані від імені начальника ОВА, ані його заступників, чи інших співробітників. Наш Гуманітарний штаб отримує допомогу та розподіляє її тим, кому вона перед усім потрібна», - йдеться в повідомленні.

Віталій Бунечко нагадує, що у випадку отримання подібних повідомлень, ні в якому разі не варто розповсюджувати їх серед своїх друзів й близьких та не перераховувати жодної копійки.

«Пам’ятайте, що всі подібні повідомлення є провокацією і злочином, тож у разі отримання нових «закликів» про допомогу від зловмисників, негайно звертайтесь до правоохоронних органів», - наголосив він.

Нагадаємо, 20 грудня у Житомирській області шахраї від імені керівництва ОВА виманювали кошти «на допомогу 25-й бригаді».

Як повідомляв Житомир.info, 17 листопада 2022 року Віталій Бунечко інформував, що у Житомирській області шахраї-мародери від імені керівництва ОВА «збирають допомогу» звільненим населеним пунктам Херсонщини

Наприкінці травня 2022 року Житомирська ОВА повідомляла, що шахраї від імені Житомирської обласної військової адміністрації прислали лист на підприємство і просили перерахувати гроші для допомоги ЗСУ.

А 4 липня 2022 року заступник начальника Житомирської ОВА Олександр Федько інформував, що шахраї продовжують користуватися довірою жителів Житомирщини та намагаються виманювати гроші нібито для потреб армії. Фальшиві листи, підписані керівництвом обласної військової адміністрації, отримують, зокрема, представники бізнесу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: шахрай шахрайство ЗСУ ОВА бізнес підприємство Бунечко мародер 
Матеріали по темі