Події

Житомирянка повірила «працівнику» служби безпеки банку, виказала усі дані своїх карток і переказала 20 тис. грн шахраям

7 February 2023, 16:40

Житомирянка повірила шахраям і втратила 20 тисяч гривень.

Про це 7 лютого повідомляє Житомирське районне управління.

«Днями житомирянка через свою необачність «подарувала» шахраям 20 тисяч гривень. Жінка у телефонній розмові з псевдопрацівником служби безпеки банку повідомила усі конфіденційні дані своїх фінансових карток та, окрім цього, керуючись інструкціями співрозмовника, переказала у терміналі кошти на названий рахунок. Таким чином містянка намагалася «захистити» свої збереження від шахраїв.

Нині поліцейські встановлюють причетних до ошуканства та застерігають від подібних помилок.

«У жодному разі нікому не передавайте конфіденційні відомості своєї банківської картки. Це стосується також смс-паролів та кодів, які надходять на мобільний номер. У разі надходження подібних дзвінків слід перервати телефонну розмову та особисто зателефонувати у службу підтримки банку за номером, вказаним на звороті вашої картки, та уточнити всі обставини. Або особисто завітати у банківське відділення та уточнити необхідну інформацію. Запам’ятайте, що єдине, що ви можете повідомити телефоном – це 16-значний номер карти», - наголошують у поліції.

Нагадаємо, 5 січня жителька міста Житомирської області повірила шахраєві, назвала реквізити картки, паспортні дані і втратила понад 60 тисяч гривень.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: шахрай шахрайство банк рахунок ошуканство 
Матеріали по темі