Фоторепортаж

Який вигляд має вулиця Гоголівська у Житомирі, де ремонт триває вже кілька тижнів та коштуватиме близько 4 млн грн. Фоторепортаж

27 June 2023, 13:25

На початку квітня 2023 року КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради оголосило тендери на поточний ремонт асфальтобетонного покриття проїзної частини і тротуару по вул. Гоголівській (від вул. Князів Острозьких до вул. Хлібної). Переможцем тендеру стало ТОВ «Асфальт Плюс» з пропозицією 3 млн 920 тис. 289,98 грн. За ці кошти, згідно з тендерною документацією, тут мають провести фрезерування, ремонт та заміну каналізаційних люків, вкласти асфальтне покриття тощо.

Кілька тижнів тому на Гоголівській розпочалися роботи: 10 червня Житомирська міська рада повідомила про перекриття руху вулицею Гоголівською через роботи з фрезерування та асфальтування. Вже 15 червня перекриття руху відтермінували до 21 червня, а ще за тиждень роботи продовжили до 22:00 28 червня.

Станом на 10:30 год. 27 червня на вулиці рух транспорту перекритий, асфальтне покриття знято на більшій частині вулиці й тротуару. Ближче до перехрестя з вулицею Князів Острозьких працює близько десятка працівників та дві одиниці техніки.

Більше про те, який вигляд має вулиця зараз, дивіться на фото.

Який вигляд мала вулиця Гоголівська у 2019 році, можна подивитися тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ремонт дорога вул. Гоголівська  
Матеріали по темі