Спортсменки із Житомирської області стали чемпіонками Європи U20: вибороли рекордну кількість медалей

1 July 2023, 11:40

Спортсменки Житомирщини вкотре доводять, що вони найкращі. Борчині нашої області завоювали нагороди найвищого гатунку на чемпіонаті Європи з вільної боротьби.

Про це 30 червня повідомив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

«Чемпіонками Європи U20 стали одразу дві вихованки Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності Вікторія Слободенюк (у ваговій категорії 50 кг) та Ірина Бондар (у ваговій категорії 62 кг). Вітаємо борчинь та їх тренерів Олександра Ткачука, Богдана Гулакова, Михайла Христосова, Анатолія Ясиневича», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що завдяки перемогам наших дівчат, Україна стала першою в командному заліку на чемпіонаті Європи U20, що проходив в іспанському місті Сант’яго де Компостелла.

Дівчата вибороли рекордну кількість медалей - вісім з десяти!

• Юлія Плахнюк

Нагадаємо, в березні цього року спортсменка Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності Ірина Бондар здобула першість на чемпіонаті Європі з вільної боротьби. Розпорядженням від 21 квітня 2023 року мер доручив виплатити грошові винагороди чемпіонці Європи з боротьби Ірині Бондар та її тренеру Михайлу Христосову.