Економіка

На аукціоні з продажу будинку з гаражем в місті Житомирської області за 600 грн було 19 учасників, переможець дав 200 тисяч

9 August 2023, 10:19

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях провело аукціон з продажу нежитлових будівель загальною площею 118,6 кв.м, які знаходяться в місті Андрушівка.

«Нежитлові будівлі загальною площею 118,6 кв.м: основна будівля, загальною площею 79,7 кв.м, гараж, загальною площею 20,5 кв., сарай, загальною площею 16,7 кв.м, вбиральня загальною площею 1,7 кв.м, огорожа за адресою: Житомирська обл., Бердичівський р-н, м. Андрушівка, вул. Нова 1, (вул. Попіля, 1)», - йдеться в описі лота.

Будівлі, які перебувають на балансі головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, виставили на аукціон з початковою ціною 606 грн 26 коп.

Торги відбулися 4 серпня 2023 року, заявки подали 19 учасників. В результаті переможцем аукціону став Верхогляд Вадим Петрович з пропозицією 200 тис. 001 грн, що на 1 гривню більше пропозиції львівського ТОВ «Іскра-Транс-Логістик». Тобто під час торгів ціна об’єкта зросла в 330 разів.

Станом на 9 серпня очікується опублікування протоколу аукціону.

Верхогляд Вадим Петрович з села Савичі Хмельницької області бере активну участь в державних аукціонах з продажу майна та нерухомості, вартість придбаних ним об’єктів не перевищує 500 тис. грн.

Нагадаємо, в квітні цього року Фонд держмайна провів аукціон з продажу старої ветлікарні в селищі Хорошів: стартова ціна за будівлю разом з сараєм, туалетом та огорожею становила 230,75 грн, під час торгів вона зросла у 567 разів – до 131 тис. грн.

Як повідомляв Житомир.info, чому деякі державні об’єкти продають «за копійки» в інтерв’ю на початку березня 2023 року розповідала начальниця управління забезпечення реалізації повноважень у Житомирській області ФДМУ Наталія Омельченко.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ФДМУ аукціон Андрушівка приватизація  
Матеріали по темі