Житомирська спортсменка здобула «срібло» на Кубку України зі стрільби з лука в приміщенні

26 November 2023, 14:43

Ольга Хомутовська здобула друге місце на Кубку України зі стрільби з лука в приміщенні, який проходив з 22 по 25 листопада у Львові. Харитончик Тетяна в цій же категорії здобула 17 місце.

Про це ввечері 25 листопада інформувала житомирська обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Динамівець».

«Закінчився Кубок України зі стрільби з лука в приміщенні, який проходив з 22 по 25 листопада в м. Львів», - йдеться у повідомленні.

В змаганнях взяли участь 5 вихованців ЖОДЮСШ «Динамівець».

Ольга Хомутовська посіла друге місце серед жінок (блочний лук). Харитончик Тетяна в цій же категорії здобула 17 місце.

На стадії 1/16 дівчата зустрілись між собою, матч закінчився з рахунком 141-134 на користь Ольги. Андрушкевич Денис, Миколайчук Максим, та Гарбарчук Софія на жаль не змогли пробитись до фінального раунду, але в них ще все попереду, це одні з перших змагань в дорослій категорії.

Нагадаємо, з 2 по 5 жовтня у Чернівцях на фіналі Кубку України зі стрільби з лука житомирська спортсменка Ольга Хомутовська виборола чемпіонство.

Як повідомляв Житомир.info, з 20 по 24 вересня 2023 року у Львові проходив чемпіонат України зі стрільби з лука серед дорослих. Вихованка житомирської ОДЮСШ посіла перше місце.

Теги: Хомутовська Ольга Хомутовська лук лучниця спорт спортсменка змагання