На чемпіонаті України з велосипедного спорту спортсмени з Житомирської області здобули «срібні» та «бронзову» нагороди

25 March 2024, 11:01

У Житомирі пройшли змагання відкритого чемпіонату України в індивідуальній гонці та в естафеті на короткому колі з велосипедного спорту.

Про це 25 березня повідомила пресслужба управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА.

«З 22 по 24 березня у м. Житомир (яр між вулицями Клосовського та Малікова) проходили змагання відкритого чемпіонату України (крос) в індивідуальній гонці 3 тур (фінал) та в естафеті на короткому колі (всі вікові категорії) з велосипедного спорту (шосе). В змаганнях прийняли участь 160 спортсменів з 18 регіонів України», - йдеться у повідомленні.

За підсумками змагань спортсмени збірної команди Житомирської області здобули наступні призові місця:

Друге місце:

• Петрович Поліна (м. Радомишль) в індивідуальній гонці та в естафеті серед молодших дівчат (тренери Міщенко Володимир, Пархоменко Руслан).
  • Фурник Анастасія (м. Житомир) в естафеті серед дівчат (тренер Дорошук Іван).
  • Петрук Андрій та Вознюк Ігор (м. Житомир) в естафеті серед чоловіків (тренери Столяр Михайло, Дорошук Іван).

Третє місце

• Калініченко Іван (м. Радомишль) в естафеті серед юнаків (тренери Міщенко Володимир, Пархоменко Руслан).

Нагадаємо, з 8 по 10 березня в м. Біла Церква пройшов чемпіонат України з велоспорту: житомирські спортсмени здобули три нагороди.

Як повідомляв Житомир.info, з 18 по 22 лютого 2024 року велосипедистки Житомирщини здобули нагороди на Чемпіонаті України зі спринтерського омніуму та на Кубку України, які проходили у Львові.

Теги: спорт змагання велоспорт чемпіонат України чемпіонат велосипед