Місто

Засуджених неповнолітніх залучатимуть до громадських робіт у житомирській бібліотеці

22 May 2024, 10:20

Для засуджених неповнолітніх у Житомирі визначили види громадських робіт у міській публічній бібліотеці.

Рішення ухвалили на позачерговому засіданні міськвиконкому 22 травня 2024 року.

«Проєкт рішення передбачає визначення переліку та видів громадських робіт для засуджених неповнолітніх на 2024 рік. Додаток до рішення передбачає, власне, роботи у міській публічній бібліотеці», - повідомив директор юридичного департаменту міської ради Євгеній Черниш.

Наразі у Житомирі є два неповнолітніх, яких залучать до таких громадських робіт.

«Є два неповнолітніх, які мають виконувати громадські роботи. Центр превенції виграв грант, долучився до нової програми, щоб саме через установи культури долучати їх (ред. - неповнолітніх) до таких робіт. Ми поспілкувалися із Ілоною Куватівною (ред. - начальниця управління культури Житомирської міської ради) — ми можемо клеїти книжки. Для нас це актуально. Коли ми були в Естонії, вони дійсно залучають до закладів культури, до проведення громадських робіт, приймати участь у творчих роботах, таких неповнолітніх дітей для яких є шанс виправитися, які просто оступилися», - зазначила керуюча справами виконавчого комітету міської ради Ольга Пашко.

Як повідомляв Житомир.info, від початку 2024 року в Житомирській області правоохоронці склали понад 30 протоколів за розпивання алкогольних напоїв неповнолітніми. У 2023 році їх було майже 200. А за останні три роки та перший квартал 2024 року правоохоронці зафіксували один випадок розбою та 17 випадків грабежу, які вчинили неповнолітні.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком міськрада неповнолітній громадські роботи бібліотека Черниш Пашко 
Матеріали по темі