Місто

У Житомирі в Шодурівському парку запрацювали нові дитячі атракціони та автопрокат

22 May 2024, 17:25

В Шодуарівському парку розпочали свою роботу нові атракціони для дітей.

«Знаходяться вони у нас тут, якщо подивитися, стоїть рибалочка і два батути. Вони надуваються, і дітки приходять займаються. Діток дуже багато приходить, це нові атракціони, хоч і для маленьких діток, але їм цікаво. Особливо рибалочка, вона користується дуже великим попитом»,- розповідає директор КП «Парк» Сергій Бондар.

Цього сезону запрацює й прокат нових машинок.

«У 2023 році була у нас можливість, ми потихеньку протягом року підкуповували по дві, по три одинички. Ми закупили 14 таких для діток машинок, мотоциклів, тракторців. Діткам цікаво»,- каже директор КП «Парк» Сергій Бондар.

Прокататись на нових дитячих електромобілях можна буде вже на цих вихідних.

«Ми плануємо їх на цей майданчик, якщо ви спуститеся трохи нижче, у нас тут такий досить немаленький майданчик є. От на ній ми плануємо запустити. Фішечки поставляться, обмеження, куди можуть виїжджати, куди не можуть. Буде людина спеціально навчена для цього, знаходитися там, звичайно, з квитками з усім. На ці атракціони буде ціна 75 гривень за 10 хвилин. На всі інші атракціони ціни у нас не міняються, залишаються на тому ж рівні – 25-15 гривень»,- говорить директор КП «Парк» Сергій Бондар.

Цьогоріч КП «Парк» здаватиме в прокат човни та катамарани на набережній. Ціни стартуватимуть від 85 грн за годину.

«З приводу катамаранів і човнів, щоб ви розуміли, сьогодні ми не купували ні нових човнів, ні нових катамаранів. Це все, що приводиться в порядок власними силами. Старі човники були ошкірені, пошпакльовані, погрунтовані, пофарбовані. Катамарани теж приводяться до ладу власними силами. Буде час, будемо купувати нові»,- розповідає директор КП «Парк» Сергій Бондар.

Також, розповіли як працює човникова станція в гідропарку.

«Є спілка спортсменів, які орендують у нас в гідропарку приміщення.

Це наші чемпіони, які вигравали вже не одні змагання. Ми надали їм можливість тренуватися, створити свою базу. На жаль, в гідропарку поки що, сподіваюсь, в цьому сезоні в нас вийде заробити трошки коштів, бо необхідно буде довести до ладу понтон. Саме наш понтон, тому що той понтон, який знаходиться там – це власність спілки»,- каже директор КП «Парк» Сергій Бондар.

На набережній Шодуарівського парку працює фонтан.

«Цей фонтан у нас запитаний з нашої мережі. Стоїть лічильник у нас на човновій станції, згідно з яким ми оплачуємо за використання води. Тобто це не державні кошти, це за власні кошти. Він не постійно включений, а коли гарна сонячна погода, коли люди приходять, це в основному вихідні дні, святкові дні. Тому що дуже багато гуляє діток у нас з мамами, все-таки в спекотну погоду це якась прохолода»,- говорить директор КП «Парк» Сергій Бондар.

Адміністрація парку повідомила, що планує придбати ще кілька нових атракціонів.

Нагадаємо, 22 травня за зверненням комунального підприємства «Парк» Житомирської міської ради виконавчий комітет погодив зміни тарифів на послуги прокату човнів та катамаранів.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці березня та в середин квітня 2024 року КП «Парк» Житомирської міської ради перед новим сезоном купило атракціон і два батути. Обидві закупівлі були проведене за кошти від господарської діяльності підприємства і без використання електронної системи закупівель.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: парк гідропарк атракціон катамаран човен Бондар 
Матеріали по темі