Місто

У Житомирі в червні відремонтувати 10 тис. кв. м дороги, а зараз зрізали асфальт на проспекті Миру

5 July 2024, 14:47

У Житомирі комунальники продовжують проводити поточний ремонт доріг. В управлінні автомобільних шляхів розповіли, який обсяг робіт вже виконали їхні бригади.

«З запланованих об'єктів поточного ремонту щодо асфальтування, як було раніше озвучено – це понад 100 вулиць, вже більше як на 40 усунуто аварійну ямковість. Якщо говорити про червень, то було виконано робіт більше ніж 10 тис. кв. м. На липень заплановано 20 тис. кв. м відремонтувати. За червень було виготовлено 1 300 тонн асфальтобетонної суміші для виконання заходів з поточного ремонту, на липень заплановано близько 2 200 тонн. Пробіглися аварійно по Київському шосе, декілька днів тому зрізали напливи, які вже становили аварійну небезпеку. Далі планується виконання робіт на проспекті Незалежності, проспекті Миру, Вільський шлях. Інша бригада рухається від центральних вулиць і на околиці», – розповідає заступник начальника КП «УАШ» Дмитро Павлов.

У 2023 році на проспекті Миру латали ями та тріщини пневмоструменевим методом. Проте цього року дорога знову потребує ремонту.

«На проспекті Миру в одному напрямку два квартали вже відремонтовані, зараз тривають роботи у напрямку виїзду з Житомира. Зараз виконане фрезерування. З понеділка заплановане облаштування асфальтобетонного покриття, буде часткове обмеження руху у напрямку виїзду з міста. Одна смуга для руху залишить, а на двох буде проводитися ремонт. Неодноразово вже зауважували, що проспект Миру потребує капітального ремонту. Торік зробили ремонти, усунули аварійність. Наразі було прийнято рішення, що дуже багато тріщин, дуже великий знос покриття, і можливо не всю, але от декілька кварталів проспекту все ж таки доводити до ладу, принаймні перетяжкою верхнього шару. Це буде набагато краще ніж просто ямковий ремонт, тому що не буде цих там кромок, які постійно заливають водою і руйнуються, суцільний шар буде триматись багато років», – говорить заступник начальника КП «УАШ» Дмитро Павлов.

Цього року планували відремонтувати дороги на понад 120 вулицях та провулках, зокрема, й на вул. Лятошинського. Але комунальники не поспішають розпочинати роботи.

«Є декілька сценаріїв ремонту цієї великі: латання ям, перетяжка, можливо плитка. Але це різні видатки – це будуть або капітальні роботи, або поточні роботи. Тому зараз опрацьовуються варіанти. Ми запропонували просто залатати ями, бо є ризик просідання, а наступного року можна виконати повноцінний ремонт, або перетяжка, або плитка, якщо будуть кошти», – пояснює заступник начальника КП «УАШ» Дмитро Павлов.

Управління автомобільних шляхів цьогоріч всі роботи проводить без залучення підрядних організацій, але бере в оренду техніку, на поточний ремонт передбачено 50 млн грн.

Комунальникам говорять, що отримують звернення від містян щодо незадовільного стану доріг.

«Надходять від мешканців звернення. Ми ці звернення опрацьовуємо, виїжджаємо, фіксуємо орієнтовні обсяги, складаємо додатковий список, і доводимо до відома профільного управління. З останніх – це провулок Вокзальний. Ми там були, там дійсно стан покриття незадовільний і потребує ремонт. На жаль, поки кошти на ці роботи не передбачені, але сподіваюсь, що ці питання вирішаться і цього року зможемо закрити, оскільки це не перший рік, коли мешканці звертаються. Минулого року ми з ними теж обстежували», – розповідає Дмитро Павлов.

Нагадаємо, 26 лютого працівники КП «УАШ» розпочали аварійний ремонт дороги на вулицях Шевченка, Фещенка-Чопівського та Коцюбинського. Згодом ями «латали» на майдані Привокзальному, вул. Вітрука, вул. Івана Сльоти.

27 березня заступник мера Олександр Шевчук розповідав, що у 2024 році в Житомирі комунальники планують зробити поточні ремонти доріг на понад 120 вулицях та провулках, капітальних ремонтів проводити не будуть. 8 травня місцева влада ще раз нагадала, що на 2024 рік у бюджеті Житомира не закладали кошти на капітальні ремонти доріг.

У квітні КП «УАШ» Житомирської міської ради оголосило тендер на закупівлю 410 тонн дорожнього бітуму. Очікувана вартість закупівлі становила 13 млн 386 тис. 500 грн.

Як повідомляв Житомир.info, 7 червня житомирських водіїв попереджали про початок робіт на проспекті Миру. Там «латали» ями та тріщини пневмоструменевим методом.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: асфальт ремонт доріг дорога УАШ Павлов проспект Миру  
Матеріали по темі