Події

У Житомирі горів приватний будинок та господарчі будівлі

30 травня 2026, 09:36

У Житомирі вдень 29 травня горів будинок, а вночі 30 травня – господарчі будівлі.

Про пожежі повідомила пресслужба ГУ ДСНС України у Житомирській області.

«Рятувальники загасили пожежу у приватній оселі на трьох господарів. Подія сталася в Житомирі. По прибуттю вогнеборців до місця події було встановлено, що горить частина покрівлі. Загальна площа даху 150 кв. м. Через сильний вітер полумʼя швидко поширювалось будинком. Силами рятувальників пожежу ліквідовано. Вогнем знищено покрівлю на площі 60 кв. м та пошкоджено речі домашнього вжитку. Подальшого розповсюдження полум'я не допущено», - йдеться в повідомленні.

Загалом до гасіння залучали 16 рятувальників та 3 одиниці техніки.

Причина займання наразі встановлюється офіцером-рятувальником громади.

Зауважимо, пожежа сталася на вулиці Героїв Базару.

Крім того, вранці 30 травня у ДСНС розповіли, що вночі рятувальники залучались до гасіння трьох господарчих будівель у Житомирі.

«Існувала загроза перекидання вогню на інші споруди, розташовані впритул. Ускладнювали гасіння щільна забудова та наявність у будівлях легкозаймистих речовин. На місці події працювали 12 рятувальників та 3 одиниці техніки. Пожежу ліквідовано. Завдяки злагодженим діям рятувальників не допущено подальшого поширення полум’я, чим врятовано близько 10 будівель, розташованих поруч із осередком пожежі. Внаслідок події ніхто не постраждав. Наразі усі обставини та причину виникнення пожежі встановлює офіцер-рятувальник громади», - повідомили рятувальники.

Пожежа сталася на вулиці Леха Качинського.

Нагадаємо, уночі 26 травня у с. Кривотин Звягельського району згорів дерев’яний костел.

Як повідомляв Житомир.info, 24 травня 2026 року в Олевську рятувальники ліквідували загоряння на даху неексплуатованої двоповерхової будівлі.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: пожежа ДСНС рятувальник будинок  
Матеріали по темі