Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради 15 липня Тетяна Іваницька заявила, що перевізники, які обслуговують міські маршрути, не дотримуються графіків руху, чим порушують умови договорів, та вимагала від профільного управління відзвітувати.
«Було доручення, щоб ви відзвітували про виконання договорів. Це стосується не лише приватних перевізників, а й комунальних. Я хочу, щоб ви зробили аналіз, тому що ми точно знаємо, що не виконуються рейси, не дотримуються графіки, хоча договори підписані. Якщо вони не виконуються, мають бути відповідні акти та протоколи. І перевізники, не лише приватні, а й комунальні, не повинні отримувати компенсації. Якщо цього немає і не буде, тоді потрібно виносити вам догану за невиконання службових обов'язків», – заявила член виконавчого комітету Житомирської міської ради Тетяна Іваницька.
В.о. начальника управління транспорту і зв'язку Микола Єрмаков відповів, що перевірка перевізників триває. Після її завершення управління підготує відповідний звіт.
«Є наказ, перевірки здійснюються. На сьогодні ще не завершені перевірки всіх перевізників. Уже є відповідні акти, у тому числі й щодо комунального підприємства. Будуть складені акти, необхідно дотриматися всіх умов договорів, щоб не було підстав для оскарження, ви самі розумієте, бо цим займалися. Будуть складені акти, протоколи і я доповім», – сказав в.о. начальника управління транспорту і зв'язку Житомирської міської ради Микола Єрмаков.
«Але до цього часу ви цього не робили. З початку цього року – січень, лютий, березень, квітень, травень – ви лише зараз почали. Будь ласка, зробіть аналіз. Є система CityCard, є протоколи, хто і скільки виконував рейсів. Зробіть, будь ласка, аналіз, щоб ми побачили, як використовуються бюджетні кошти і як виконувалися договори за результатами тендеру», – відповіла член виконавчого комітету Житомирської міської ради Тетяна Іваницька.
Заступник міського голови Житомира нагадав, що підприємство Іваницької також мало договір із міською радою.
«Дуже дякую вам за цю пильну реакцію. Якщо у вас є якісь факти невиконання графіків договорів, зверніться, будь ласка. Вам би радив, виконати ті договори, які на сьогодні не виконали за багатьма пунктами. І управління транспорту буде змушене напевно звертатися до суду», – говорить заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.
Зазначимо, що приватне підприємство Тетяни Іваницької обслуговувало 33-й маршрут у Житомирі. У грудні 2025 року управління транспорту і зв'язку розірвало договір, після нарікань пасажирів.
Нагадаємо, у листопаді житомиряни скаржилися, що на автобусному маршруті №33 курсує старий транспорт і є відхилення від графіка. 18 листопада у міськраді нашим журналістам розповіли, що маршрут обслуговує ПП «Іваницька Т.В.», вона отримала договір на один рік. У відповідь на скарги у міськраді почали перевірку.
25 листопада на позачерговій сесії Житомирської міської ради обговорили роботу перевізників на автобусних маршрутах, які працюють за новими договорами вже майже місяць. Зокрема, розповіли про результати позапланової перевірки на автобусному маршруті №33: підтвердили порушення графіків і незадовільний стан транспорту. Згодом з'явилося відео, де маршрутка №33 увечері 27 листопада їхала з відчиненими дверима по вулиці Домбровського.
Як повідомляв Житомир.info, 15 жовтня 2025 року у Житомирі провели конкурс на визначення автомобільних перевізників на обслуговування 16 міських автобусних маршрутів загального користування. 4 лоти, до яких входять 10 маршрутів, виграли фірми, пов’язані з перевізником Аркадієм Савіцьким. 22 жовтня 2025 року на сайті Житомирської міської ради оприлюднили проєкт рішення виконкому про введення в дію рішення конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування.




















