Місто

В Житомире ликвидировали одну из стихийных свалок. Осталось еще десять. ФОТО

31 жовтня 2008, 09:47

У четвер у Житомирі одним стихійним сміттєзвалищем стало менше. Відходи життєдіяльності людини вивезли з Охрімової гори. До роботи влада міста задіяла техніку та працівників трьох ВЖРЕПів, аварійної служби, комунального автотранспортного підприємства, управління автомобільних шляхів та водоканалу.Залучили також і муніципальну міліцію.

Різноманітний непотріб на Охрімову гору скидають не лише мешканці навколишніх будинків. Місцеві жителі розповідають, що часто це роблять городяни з усього міста. Іноді приїжджають навіть вантажівками.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про це Житомир.info повідомила пресс-служба Житомирської міської влади.

— Наразі нам відомо про 11 несанкціонованих місць викидання сміття. Ми постійно їх чистимо. Сьогодні нам довелося залучати людей і техніку з різних міських служб. Проте у них є свої турботи: зараз подаємо опалення, іноді доводиться ліквідовувати пориви у водогінних мережах , — розповідає начальник Управління житлового господарства Житомирської міської ради Світлана Пивоварова.

На ліквідацію стихійних звалищ відходів із міського бюджету витрачається 897 тисяч гривень. Проте вони все одно множаться. За останній час у місті з’явилося дев’ять нових, зокрема на вулицях Зеленій, Сосновій тощо.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

— Ми не лише вичищаємо територію. Намагаємося учити людей. Встановлюємо контейнери для відходів. У таких проблемних місцях їх уже 56, — каже Пивоварова.

За порядком на Охрімовій горі стежать працівники ВЖРЕПу №5. Керівник цього підприємства впевнений, що після ліквідації стихійного звалища, воно не з’явиться знову.

— Ми гуртуємося ВЖРЕПами й допомагаємо один одному наводити лад. Гадаю, сміттєзвалища тут більше не буде, адже тепер є орендар землі, він встановить паркан, — переконаний начальник ВЖРЕПу №5 Володимир Грицанчук.

Житомир.info

Матеріали по темі