Суспільство

Кого із суддів Житомирської області пропонують обрати безстроково?

6 листопада 2008, 17:07

 

(Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України)

Станом на 11 листопада 2008 року

Суддя

Назва суду

Адаменко Ірина Миколаївна

Бобринецький районний суд Кіровоградської області

Адаменко Олена Григорівна

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Азізбекян Тетяна Анатоліївна

господарський суд Запорізької області

Аксьонов Валерій Єгорович

військовий місцевий суд Житомирського гарнізону

Архипенко Анжеліка Вікторівна

Попаснянський районний суд Луганської області

Балац Сергій Валерійович

господарський суд міста Києва

Баранець Олександр Миколайович

Київський апеляційний господарський суд

Батрин Олеся Василівна

Замостянський районний суд міста Вінниці

Батченко Олег В'ячеславович

Центральний районний суд міста Миколаєва

Безрук Тетяна Михайлівна

господарський суд Полтавської області

Бейко Андрій Михайлович

Рожнятівський районний суд Івано-Франківської області

Белена Альберт Вікторович

військовий місцевий суд Львівського гарнізону

Бенца Констанція Костянтинівна

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Бєдєлєв Сергій Іванович

апеляційний суд Донецької області

Бєляєва Людмила Олександрівна

Краснолуцький міський суд Луганської області

Бжассо Наталя Володимирівна

Київський районний суд міста Одеси

Бишевська Наталія Анатоліївна

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

Білецька Алла Миколаївна

Комінтернівський районний суд міста Харкова

Білик Наталія Володимирівна

Літинський районний суд Вінницької області

Білоусова Вікторія Василівна

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Білошкап Олена Володимирівна

Вищий господарський суд України

Богдан Олена Олександрівна

Оболонський районний суд міста Києва

Божко Микола Миколайович

Ровеньківський міський суд Луганської області

Бондар Юрій Олександрович

Новопсковський районний суд Луганської області

Бондаренко Надія Володимирівна

Здолбунівський районний суд Рівненської області

Бондаренко Оксана Іванівна

Вінницький районний суд Вінницької області

Бондаренко Роман Володимирович

Жовтневий районний суд міста Дніпропетровська

Борисенко Володимир Володимирович

Мостиський районний суд Львівської області

Борняк Роман Орестович

Перемишлянський районний суд Львівської області

Брагін Віктор Іванович

Андрушівський районний суд Житомирської області

Бреславський Олександр Григорович

Глибоцький районний суд Чернівецької області

Будішевська Людмила Олексіївна

Житомирський апеляційний господарський суд

Бурденюк Сергій Іванович

Барський районний суд Вінницької області

Бутирський Андрій Анатолійович

господарський суд Чернівецької області

Васильєва Ірина Анатоліївна

Калінінський районний суд міста Горлівки Донецької області

Верланов Сергій Миколайович

військовий місцевий суд Київського гарнізону

Виниченко Любов Миколаївна

Дніпровський районний суд міста Києва

Вілюк Микола Павлович

Горохівський районний суд Волинської області

Вітюк Володимир Жанович

Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області

Вовк Іван Володимирович

Верховний Суд України

Волошина Наталія Леонідівна

Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області

Вотьканич Василь Андрійович

Воловецький районний суд Закарпатської області

Гаврилов Віктор Анатолійович

Куйбишевський районний суд міста Донецька

Галин Володимир Петрович

Львівський апеляційний адміністративний суд

Герасимчук Микола Костянтинович

апеляційний суд Рівненської області

Гінда Оксана Миколаївна

Львівський апеляційний адміністративний суд

Гладишенко Ірина Володимирівна

Кіровський районний суд міста Донецька

Гниличенко Марина Віталіївна

Київський районний суд міста Одеси

Головченко Микола Миколайович

Ічнянський районний суд Чернігівської області

Голота Людмила Олегівна

Ленінський районний суд міста Вінниці

Гончар Володимир Миколайович

Кіровоградський районний суд Кіровоградської області

Горулько Олександр Максимович

Решетилівський районний суд Полтавської області

Горуц Руслан Олексійович

Підгаєцький районний суд Тернопільської області

Горяйнов Андрій Миколайович

Київський апеляційний адміністративний суд

Граб Людмила Сергіївна

Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області

Грибан Інна Олександрівна

Київський апеляційний адміністративний суд

Грицаюк Ніна Миколаївна

Центрально-Міський районний суд міста Горлівки Донецької області

Грубник Олексій Миколайович

Дружківський міський суд Донецької області

Гуцал Іван Павлович

окружний адміністративний суд міста Києва

Далматова Галина Анатоліївна

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області

Даниленко Віталій Валерійович

Дарницький районний суд міста Києва

Данко Володимир Васильович

апеляційний суд Львівської області

Демидова Алла Маркіянівна

Вищий господарський суд України

Денисюк Петро Дмитрович

апеляційний суд Рівненської області

Джуга Сергій Дийнешович

апеляційний суд Закарпатської області

Димбовський Вячеслав Вікторович

господарський суд Хмельницької області

Долотін Віктор Олексійович

Краснолуцький міський суд Луганської області

Дранчук Павло Юрійович

Долинський районний суд Кіровоградської області

Дригваль Валерій Миколайович

Високопільський районний суд Херсонської області

Дручкова Світлана Петрівна

Теофіпольський районний суд Хмельницької області

Дужич Сергій Порфирійович

апеляційний суд Рівненської області

Дутка Віталій Володимирович

господарський суд Чернівецької області

Дутчак Ігор Михайлович

Броварський міськрайонний суд Київської області

Дьоміна Алла Валентинівна

господарський суд Запорізької області

Єремейчук Сергій Володимирович

Рокитнівський районний суд Рівненської області

Жукова Анжеліна Ігорівна

господарський суд Автономної Республіки Крим

Жукова Любов Володимирівна

Вищий господарський суд України

Зав'язун Сергій Михайлович

апеляційний суд Житомирської області

Задорожній Володимир Петрович

Драбівський районний суд Черкаської області

Закропивний Олександр Васильович

апеляційний суд міста Києва

Заріцький Сергій Миколайович

апеляційний суд Київської області

Зеленська Вікторія Іванівна

Київський окружний адміністративний суд

Земляна Галина Володимирівна

Київський апеляційний адміністративний суд

Зубкова Тетяна Петрівна

Запорізький апеляційний господарський суд

Зуєва Валентина Іванівна

апеляційний суд Одеської області

Зуєва Лариса Євгеніївну

Одеський апеляційний адміністративний суд

Зюбанова Наталія Миколаївна

господарський суд Луганської області

Івченко Олена Михайлівна

апеляційний суд Миколаївської області

Ігнатенко Поліна Яківна

Суворовський районний суд міста Херсона

Ільїн Олег Володимирович

Харківський апеляційний господарський суд

Ільченко Валентина Миколаївна

Охтирський міськрайонний суд Сумської області

Казначеєв Едуард Геннадійович

Петровський районний суд міста Донецька

Калатай Надія Феліксівна

Київський апеляційний господарський суд

Каліберда В'ячеслав Анатолійович

Краснокутський районний суд Харківської області

Калініченко Геннадій Павлович

Ленінський районний суд міста Дніпропетровська

Калініченко Наталія Вадимівна

господарський суд Харківської області

Капацин Надія Василівна

Вищий господарський суд України

Каралюс Володимир Маріянович

Львівський апеляційний адміністративний суд

Караченцев Ігор Володимирович

Харківський районний суд Харківської області

Карнаух Андрій Станіславович

апеляційний суд Чернігівської області

Католікян Михайло Олександрович

Самарський районний суд міста Дніпропетровська

Кеся Наталія Борисівна

господарський суд Дніпропетровської області

Кириченко Павло Леонтійович

Овідіопольський районний суд Одеської області

Киричук Олександр Анатолійович

господарський суд Полтавської області

Кізюн Людмила Іванівна

Солом'янський районний суд міста Києва

Клапоущак Сергій Юрійович

Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області

Клименко Ірина Вячеславівна

Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Коваленко Вадим Миколайович

Приморський районний суд міста Одеси

Коваленко Олександр Вікторович

господарський суд Сумської області

Ковальов Олександр Володимирович

Керченський міський суд Автономної Республіки Крим

Ковальчук Василь Олександрович

Юр'ївський районний суд Дніпропетровської області

Ковальчук Олександр Васильович

Замостянський районний суд міста Вінниці

Козюренко Ростислав Степанович

Франківський районний суд міста Львова

Колесник Сніжана Геннадіївна

Ленінський районний суд міста Запоріжжя

Колосова Ганна Геннадіївна

господарський суд Автономної Республіки Крим

Колядов Віталій Юрійович

Перевальський районний суд Луганської області

Комлева Олена Сергіївна

апеляційний суд Одеської області

Компанієць Ірина Дмитрівна

Авдіївський міський суд Донецької області

Кононенко Сергій Дмитрович

Ленінський районний суд міста Полтави

Кордик Станіслав Васильович

Совєтський районний суд Автономної Республіки Крим

Корнелюк Василь Семенович

Локачинський районний суд Волинської області

Корнєєва Інесса Вікторівна

Красноармійський міськрайонний суд Донецької області

Коровніченко Олена Миколаївна

Жданівський міський суд Донецької області

Король Олександр Павлович

Ленінський районний суд міста Вінниці

Коротун Олена Миколаївна

Київський апеляційний господарський суд

Корх Олександр Іванович

Корюківський районний суд Чернігівської області

Косач Ірина Анатоліївна

Новозаводський районний суд міста Чернігова

Костенко Андрій Миколайович

апеляційний суд Хмельницької області

Костюк Любов Олександрівна

Київський апеляційний адміністративний суд

Кравчук Геннадій Анатолійович

Київський апеляційний адміністративний суд

Красновський Ігор Володимирович

апеляційний суд Херсонської області

Крикливий Віталій Вікторович

Комсомольський міський суд Полтавської області

Кричину Анжелу Валеріївну

Оболонський районний суд міста Києва

Кролевець Ольга Анатоліївна

Вищий господарський суд України

Кукса Дмитро Анатолійович

Пустомитівський районний суд Львівської області

Кукта Максим Валерійович

Київський районний суд міста Сімферополя

Кулеша Лариса Михайлівна

Нетішинський міський суд Хмельницької області

Курнякова Тамара Аркадіївна

Балаклавський районний суд міста Севастополя

Кустова Ірина Вікторівна

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Кухарець Віктор Миколайович

Рівненський міський суд Рівненської області

Латюк Петро Якович

апеляційний суд Хмельницької області

Лемак Олеся Володимирівна

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Литвин Олександр Васильович

Рокитнянський районний суд Київської області

Литвинюк Ірина Миколаївна

Кіцманський районний суд Чернівецької області

Лихачова Лариса Олексіївна

Армянський міський суд Автономної Республіки Крим

Літвіна Наталія Миколаївна

Київський апеляційний адміністративний суд

Лозинська Ірина Василівна

господарський суд Житомирської області

Луценко Микола Олександрович

Бориспільський міськрайонний суд Київської області

Макаровець Алла Миколаївна

Кролевецький районний суд Сумської області

Малиш Валентин Віталійович

Деснянський районний суд міста Чернігова

Манюк Петро Теодорович

господарський суд Львівської області

Масло Інна Валентинівна

Донецький окружний адміністративний суд

Матвієнко Юлія Олександрівна

Деснянський районний суд міста Києва

Матюшко Олег Іванович

Голопристанський районний суд Херсонської області

Матяш Ольга Віталіївна

Запорізький окружний адміністративний суд

Мельник Володимир Васильович

Солом'янський районний суд міста Києва

Мельниченко Олександр Іванович

Вищий господарський суд України

Миргород Валентина Степанівна

Бериславський районний суд Херсонської області

Мироненко Ірина Петрівна

Орджонікідзевський районний суд міста Маріуполя Донецької області

Мирошниченко Станіслав Володимирович

Вищий господарський суд України

Михайленко Андрій Васильович

Ленінський районний суд міста Вінниці

Мичка Ігор Миколайович

Здолбунівський районний суд Рівненської області

Мікула Володимир Євгенович

Жовківський районний суд Львівської області

Міщенко Катерина Миколаївна

Тальнівський районний суд Черкаської області

Міщенко Петро Кирилович

Вищий господарський суд України

Морозюк Андрій Ярославович

господарський суд Львівської області

Моцний Микола Володимирович

військовий апеляційний суд Військово-Морських Сил

Мочальська Валентина Миколаївна

Кременецький районний суд Тернопільської області

Музичук Ніна Юхимівна

апеляційний суд Рівненської області

Муха Микола Євгенович

господарський суд Хмельницької області

Назарова Марина Вікторівна

Антрацитівський міськрайонний суд Луганської області

Наумов Сергій Валентинович

Корецький районний суд Рівненської області

Немченко Любов Миколаївна

господарський суд Херсонської області

Нестеренко Людмила Олексіївна

Запорізький окружний адміністративний суд

Нечволод Віктор Всеволодович

Полтавський районний суд Полтавської області

Нечипорук Людмила Федорівна

Староміський районний суд міста Вінниці

Новосьолова Галина Миколаївна

Свердловський міський суд Луганської області

Олейнікова Ганна Миколаївна

Свердловський міський суд Луганської області

Оленич Тетяна Германівна

Вищий господарський суд України

Олійник Алла Сергіївна

апеляційний суд міста Києва

Олійник Володимир Федорович

Вищий господарський суд України

Онушко Наталія Миколаївна

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

Орел Анатолій Сергійович

Славутицький міський суд Київської області

Павловська Ірина Геннадіївна

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Паламар Петро Іванович

господарський суд міста Києва

Паламарчука Валерія Васильовича

господарський суд Полтавської області

панас Оксана Володимирівна

Рівненський міський суд Рівненської області

Пархоменко Оксана Владиславівна

Ірпінський міський суд Київської області

Пасько Микола Васильович

господарський суд міста Києва

Переверзева Лариса Іванівна

Ворошиловський районний суд міста Донецька

Перепелюк Ірина Борисівна

апеляційний суд Чернівецької області

Пилип'юк Іван Васильович

Вижницький районний суд Чернівецької області

Письменний Олексій Анатолійович

Ленінський районний суд міста Кіровограда

Пісоцький Олег Миколайович

Арбузинський районний суд Миколаївської області

Плужник Тетяна Федорівна

Соснівський районний суд міста Черкаси

Погрібний Сергій Олексійович

Малиновський районний суд міста Одеси

Подколзіна Людмила Дмитрівна

Донецький апеляційний адміністративний суд

Поєдиник Ігор Анатолійович

апеляційний суд Черкаської області

Полєв Дмитро Миколайович

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

Полив'яний Володимир Миколайович

Дніпровський районний суд міста Херсона

Пономарьова Ольга Михайлівна

Ківерцівський районний суд Волинської області

Попельнюх Руслан Олексійович

Придніпровський районний суд міста Черкаси

Пригуза Павло Дмитрович

господарський суд Херсонської області

Приколота Тетяна Іванівна

апеляційний суд Львівської області

Приліпко Валерій Михайлович

Бахмацький районний суд Чернігівської області

Протасова Ольга Михайлівна

Червонозаводський районний суд міста Харкова

Ребриста Світлана Вікторівна

господарський суд Херсонської області

Рибіна Світлана Анатоліївна

господарський суд міста Севастополя

Розізнана Інна Вікторівна

господарський суд Хмельницької області

Рокоча Мирослава Іванівна

апеляційний суд Чернівецької області

Романюк Марина Марківна

апеляційний суд Дніпропетровської області

Руденко Олег Володимирович

господарський суд Тернопільської області

Русаков Григорій Степанович

Канівський міськрайонний суд Черкаської області

Руснак Анатолій Іванович

Красногвардійський районний суд міста Дніпропетровська

Рябуха Юрій Володимирович

Жовтневий районний суд міста Луганська

Савенко Микола Євгенійович

військовий місцевий суд Харківського гарнізону

Саврій Віктор Анатолійович

господарський суд Хмельницької області

Савуляк Роман Васильович

Червоноградський міський суд Львівської області

Савченко Серафима Онуфріївна

апеляційний суд Кіровоградської області

Сальнікова Ганна Іванівна

господарський суд Харківської області

Самойленко Віра Володимирівна

Якимівський районний суд Запорізької області

Сапіга Віталій Петрович

Львівський апеляційний адміністративний суд

Сащенко Ігор Сергійович

Богодухівський районний суд Харківської області

Свитка Сергій Леонідович

Корсунь-Шевченківський районний суд Черкаської області

Свінціцька Олена Петрівна

Васильківський міськрайонний суд Київської області

Седляр Ольга Олександрівна

господарський суд Луганської області

Семенюк Микола Миколайович

Житомирський окружний адміністративний суд

Сенько Микола Федорович

військовий місцевий суд Сімферопольського гарнізону

Серкіз Віктор Григорович

Київський апеляційний адміністративний суд

Сєвєрова Єлєна Станіславівна

апеляційний суд Одеської області

Сидоренко Сергій Миколайович

Рівненський районний суд Рівненської області

Сівчук Андрій Євгенович

Луцький міськрайонний суд Волинської області

Сікорська Наталія Анатоліївна

господарський суд Житомирської області

Сілаков Сергій Миколайович

апеляційний суд Вінницької області

Сільченко Олександр Васильович

Літинський районний суд Вінницької області

Сітайло Олена Миколаївна

Дніпровський районний суд міста Києва

Сітарчук Олександр Іванович

Котовський міськрайонний суд Одеської області

Слободін Михайло Миколайович

Дзержинський районний суд міста Харкова

Смірнова Наталія Андріївна

Лозівський міськрайонний суд Харківської області

Смолій Анатолій Михайлович

Сакський міськрайонний суд Автономної Республіки Крим

Собків Ярослав Мар'янович

Київський апеляційний адміністративний суд

Соколик Олена Іванівна

Варвинський районний суд Чернігівської області

Соловей Володимир Володимирович

Козелецький районний суд Чернігівської області

Сопільняк Олександр Миколайович

Кодимський районний суд Одеської області

Соп'яненко Оксана Юріївна

господарський суд Сумської області

Спаських Наталія Миколаївна

господарський суд Черкаської області

Стародуб Олег Валентинович

Уманський міськрайонний суд Черкаської області

Сташків Богдан Іванович

апеляційний суд Тернопільської області

Стельмах Ігор Орестович

військовий місцевий суд Львівського гарнізону

Стрижевська Анжела Анатоліївна

апеляційний суд міста Києва

Струк Іван Федорович

апеляційний суд Харківської області

Ступакова Інна Гаврилівна

Одеський апеляційний адміністративний суд

Сушко Олег Олександрович

Ладижинський міський суд Вінницької області

Таратін Валентин Олександрович

Золотоніський міськрайонний суд Черкаської області

Татьков Віктор Іванович

Вищий господарський суд України

Тенета Ярослав Володимирович

Львівський окружний адміністративний суд

Терентьєв Андрій Миколайович

Феодосійський міський суд Автономної Республіки Крим

Тихопой Олексій Олександрович

Київський районний суд міста Сімферополя

Тісецький Сергій Сергійович

господарський суд Вінницької області

Ткаченко Михайло Іванович

Севастопольський апеляційний господарський суд

Томащак Альберт Степанович

Сімферопольський районний суд Автономної Республіки Крим

Трачук Руслан Миколайович

військовий місцевий суд Хмельницького гарнізону

Трусова Тамара Олександрівна

Дарницький районний суд міста Києва

Турецька Ірина Олександрівна

Одеський апеляційний адміністративний суд

Українець Леся Іванівна

Ленінський районний суд Автономної Республіки Крим

Умнова Олена Володимирівна

Київський апеляційний адміністративний суд

Усатенко Інга Вікторівна

Вищий господарський суд України

Федорова Галина Григорівна

Київський апеляційний адміністративний суд

Фесюра Микола Віталійович

господарський суд Чернігівської області

Хмарук Наталя Сергіївна

Сімферопольський районний суд Автономної Республіки Крим

Хом'якова Вікторія Валеріївна

Херсонський окружний адміністративний суд

Хрипун Олег Олексійович

Вищий господарський суд України

Хрімлі Олександр Геннадійович

Київський апеляційний адміністративний суд

Цоток Валентин Вікторович

Добровеличківський районний суд Кіровоградської області

Чебикін Віталій Петрович

апеляційний суд Дніпропетровської області

Чевгуз Олег Васильович

господарський суд Черкаської області

Чезганова Алла Михайлівна

апеляційний суд Вінницької області

Чельник Ольга Іванівна

Ленінський районний суд міста Кіровограда

Ченцова Світлана Миколаївна

Новозаводський районний суд міста Чернігова

Чередник Вікторія Євгеніївна

Київський районний суд міста Харкова

Черкаський Володимир Іванович

господарський суд Запорізької області

Черненкова Людмила Андріївна

апеляційний суд Дніпропетровської області

Чернієнко Сергій Анатолійович

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області

Чиньонов Олександр Вікторович

Тельманівський районний суд Донецької області

Чопик Віталій Васильович

Тячівський районний суд Закарпатської області

Чорна Людмила Василівна

Київський апеляційний господарський суд

Шаєнко Юлія Володимирівна

Петрівський районний суд Кіровоградської області

Шаповалова Ольга Анатоліївна

Верховний Суд України

Шаргаровська Валентина Іванівна

Стахановський міський суд Луганської області

Шевчук Володимир Іванович

Ізяславський районний суд Хмельницької області

Шелепа Анатолій Анатолійович

Богунський районний суд міста Житомира

Шляхтицький Олександр Ілліч

Одеський апеляційний адміністративний суд

Шостак Олександр Олександрович

Київський апеляційний адміністративний суд

Щербина Сергій Вікторович

Заводський районний суд міста Миколаєва

Юзіков Станіслав Георгійович

господарський суд Дніпропетровської області

Юсип Ірина Михайлівна

Галицький районний суд Івано-Франківської області

Юхимук Руслан Степанович

Сєверодонецький міський суд Луганської області

Яковець Олександр Федорович

Роменський міськрайонний суд Сумської області

Якушева Тамара Вікторівна

Залізничний районний суд міста Сімферополя

Яременко Геннадій Миколайович

Роменський міськрайонний суд Сумської області

Яризько Володимир Олександрович

господарський суд Харківської області

Ярмолюк Олег Ігорович

апеляційний суд Хмельницької області

Яровенко Наталія Олегівна

Дніпровський районний суд міста Києва

Ярош Сергій Олександрович

Гуляйпільський районний суд Запорізької області

Ярошенко Андрій Григорович

Комунарський районний суд міста Запоріжжя

http://portal.rada.gov.ua/

Матеріали по темі