Суспільство

У Житомирі молодь мріє про депутатство

7 листопада 2008, 13:43

В неділю, 26 жовтня, в актовому залі Житомирської обласної бібліотеки відбулась презентація регіонального проекту всеукраїнського конкурсу „Шлях до майбутнього!”. Він стартував в Україні 15 жовтня і триватиме до 15 листопада.

Організатором конкурсу є Всеукраїнська молодіжна громадська організація „Молодіжний союз Наша Україна” за підтримки міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту. Головна ідея конкурсу – дати шанс талановитій молоді реалізувати свій потенціал в органах місцевого самоврядування та управління,- пише газета «Новости по-житомирски»

 

 Конкурс допоможе знайти в Україні молодих, активних, творчо налаштованих юнаків та дівчат і дасть їм можливість залучитися до процесу реформування законодавчої бази в частині, що стосується життя молоді.

Щоб взяти участь в конкурсі, треба написати роботу, показати своє бачення щодо вирішення проблем молодіжної політики, економіки, європейської інтеграції, місцевого самоврядування, екології, науки та освіти, культури та духовності, охорони здоров’я, енергозбереження, свободи слова та інформаційної політики. А затим відправити її на адресу обласного координатора проекту: місто Житомир, вулиця Чапаєва, 7, кімн. 311, Всеукраїнська молодіжна громадська організація „Молодіжний союз Наша Україна”.

Конкурс проводиться в два етапи: перший – регіональний, на ньому будуть збиратися наукові роботи не тільки студентів, а й всіх бажаючих взяти участь віком від 16 до 21 року. Другий – республіканський. Всього буде відібрано 450 переможців. Кращі будуть обрані до молодіжної Верховної Ради України. Молоді депутати залучатимуться до механізму участі в реалізації державної політики.

Нагородження переможців конкурсу відбуватиметься під час проведення Всеукраїнського форуму „Молодіжний парламент” у Верховній Раді.

Антон Ніколас

Житомир.info

 

Матеріали по темі