Місто

Главная елка Житомира в этом году будет искусственной, красивой и дорогой

20 листопада 2008, 13:58
Головна житомирська ялинка буде штучною і дуже гарною, про це

Житомир.info повідомила прес-служба Житомирської міської ради.

— Ну, дуже хотілося мати у місті гарну ялинку цьогоріч. Тому робимо все, щоб приємно вразити житомирян. Сподіваюся, що вона буде найкращою за всю історію Житомира, — розповідає заступник Житомирського міського голови Ігор Гундич.


Цього року головна ялинка міста буде штучною, 18 метрів у висоту. Зелена красуня та прикраси для неї коштуватимуть майже 400 тисяч гривень. При цьому із бюджету використають лише четверту частину цієї суми. Решта — гроші спонсорів.

Власне сама ялинка коштуватиме 220 тисяч гривень.

— Ціла історія із пошуками. Ялинку почали шукати у столиці. Потім вийшли на тернопільське підприємство, для якого житомирські партнери виготовляють штучну хвою. Можна було замовити і 30-метрову, але 18-метрову простіше розібрати, — каже Гундич.

Із житомирської фірми «Смерека» штучну хвою доправлять до тернопільського приватного підприємтсва «Ялинки України», де її змонтують.

Заступник міського голови обіцяє, що освітлення ялинки буде не менш гарним, ніж вона сама. Зокрема, оздоблять гірляндою-«хамелеоном», трикольорові діоди якої створюватимуть ефект кручення. Подібне буде тільки на головній ялинці Кременчуга.

Встановлювати штучну красуню на Соборному майдані планують вже із 15 грудня, щоб встигнути до святкування Дня святого Миколая уже за місяць.

У фойє приміщення Житомирської міської ради встановлять ще одну 4-метрову ялинку.

Житомир.info

Матеріали по темі