Спорт

В Житомирі відремонтовано підлітковий спортивний клуб «Вікторія». ФОТОрепортаж

26 листопада 2008, 12:20

На реконструкцію клубу з міського бюджету було виділено 195 тисяч гривень

Міський голова Житомира відкрила підлітковий клуб “Вікторія”. За словами Віри Шелудченко вона приємно вражена змінами на краще у спортклубі.

- Я ще пам’ятаю цей клуб з обдертими стінами та стелею, з якої капала вода. Я переконана, що у новому приміщенні наші діти зможуть завойовувати нові високі нагороди та прославляти наше місто на спортивних аренах, - сказала віра Шелудченко.

Підлітковий клуб “Вікторія” також привітали і брати Кличкіи.

- Ми дякуємо всім тим, завдяки чиїм зусиллям стало можливим відкриття цього спортивного осередку. Ми сподіваємося побачити у цих стінах видовищні поєдинки, в яких будуть народжуватись майбутні чемпіони, - Клички

Підлітковий клуб “Вікторія” надає позашкільні освітні послуги у галузі фізичної культури і спорту. Зокрема , тут проводяться заняття у секціях з боксу та східних єдиноборств.

Про це Житомир.info повідомила прес-служба Житомирської міської ради.

В даний час тут за рахунок міського бюджету займається 175 дітей (це близько 160 грн. у рік на одну дитину).

В середньому тренери цієї спортивної школи отримають зарплатню розміром близько 800 грн. 

Наразі на вечерні заняття всі групи укомплектовані. Можливо записати дитину займатися у першу зміну, якщо вона в школі має заняття після обіду. Але варто спробувати можливо вільні місця досі є. Не виключено, що ваша дитина майбутній чемпіон.

Довідково:

Підлітковий клуб “Вікторія”

Вул. Чапаєва, 30

 Житомир.info

 

Матеріали по темі